MB AEROSPACE W KOLEJNYM SIATKARSKIM SEZONIE!

Drużyna MB Aerospace kontynuuje zmagania w siatkarskich rozgrywkach Ligi Firm Rzeszów. Czy nadchodzący sezon okażę się lepszy dla zawodników Firmy z branży lotniczej?

PROFIL DZIAŁALNOŚCI

MB Aerospace to międzynarodowa grupa działająca na terenie Europy, Azji i USA, dostarczająca kompleksowe rozwiązania technologiczne dla kluczowych firm w branży lotniczej oraz innych, wysoko zaawansowanych technologicznie gałęzi przemysłu.

MB Aerospace Rzeszów specjalizuje się we wdrożeniach nowych produktów i produkcji podzespołów silników lotniczych, oferując kompleksową obróbkę mechaniczną komponentów na dedykowanych liniach produkcyjnych. MB Aerospace w Rzeszowie jest członkiem Stowarzyszenia Przemysłu Lotniczego Dolina Lotnicza.

PROFIL DRUŻYNY W ROZGRYWKACH LFR

MB Aerospace występuje w rozgrywkach Ligi Firm Rzeszów od pierwszego sezonu, który rozpoczął się w 2014 roku. Wystawiając wtedy do rozgrywek pierwszą drużynę futsalową, zespół z sukcesami kontynuuje zmagania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Od 2019 roku, czyli 10 edycji Rzeszowskiej Ligi, MB Aerospace zaprezentowało swoją drużynę w pierwszym organizowanym sezonie siatkarskim. Po wymagającej fazie play-off drużyna finalnie zakończyła zmagania na czwartej pozycji. Nadchodzący sezon będzie dla drużyny, drugim sprawdzianem siatkarskich umiejętności.

  • Kapitan drużyny siatkarskiej: Łukasz Gutowski
  • Drużynowy profil Facebook (brak)

LOGOTYP FIRMY

*Fotografia wprowadzająca: Stoisko wystawiennicze MB Aerospace na targach Farnborough Airshow, prezentujące technologię dostarczoną przez Envisage.