KOLEJNY SEZON SIATKARSKI DRUŻYNY BORGWARNERA!

Drugim zespołem, który powalczy o najwyższe lokaty w rozgrywkach siatkarskich 11 edycji Ligi Firm Rzeszów jest ekipa BorgWarner.

PROFIL DZIAŁALNOŚCI

BorgWarner jest polskim oddziałem amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów oraz systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych i przeniesienia napędu w pojazdach samochodowych. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są przy rzeszowskim lotnisku, w miejscowości Jasionka, w Podkarpackim Parku Naukowo Technologicznym.

PROFIL DRUŻYNY W ROZGRYWKACH LFR

Drużyna firmy BorgWarner bierze aktywny udział w rozgrywkach Ligi Firm Rzeszów, począwszy od trzeciego sezonu futsalowego. Reprezentacja siatkarska wzięła udział w pierwszej – organizowanej kilka miesięcy temu – edycji piłki siatkowej. Ostatecznie zespół pod wodzą Tomasza Kozłowskiego uplasował się na piątej pozycji, tryumfując w rundzie play-out. Jak będzie w tym sezonie, okażę się na przestrzeni najbliższych trzech miesięcy.

  • Manager drużyny siatkarskiej: Marian Gielmuda
  • Drużynowy profil Facebook (brak)

LOGOTYP FIRMY