PIERWSZE PUNKTY DLA MB AEROSPACE, ZM RZESZÓW I LINETECH!

Za nami pierwszy dzień rozgrywek w sezonie Jesień/Zima 18/19. Jesteście ciekawi jak poradzili sobie zawodnicy poszczególnych ekip w swoich meczach inauguracyjnych? Sprawdźcie statystyki i zobaczcie retransmisję wideo z pierwszego dnia meczowego.

Leroy Merlin po dobrym – wyrównanym – rozpoczęciu spotkania ostatecznie ulega drużynie Lidera poprzedniego sezonu MB Aerospace. Należy przyznać, że ekipa Adama Głodowskiego [Leroy Merlin] została poddana ciężkiej próbie już na samym starcie, ale wyszła z niej z podniesioną głową. Trzy bramki w debiucie i to przeciwko MB Aerospace może dobrze wróżyć na przyszłość. Zakład Metalurgiczny nie zawodzi! Podobnie jak w trakcie I Turnieju LFR z przed ponad roku właśnie na tym obiekcie, tak i teraz zawodnicy Jakuba Sowy doskonale poradzili sobie w starciu z rywalem. Dwucyfrówka padła na kilka minut przed gwizdkiem kończącym spotkanie. SoftSystem zdecydowanie poniżej swojej optymalnej dyspozycji. W meczu drużyn z Doliny Lotniczej, debiutant Firma Linetech pokonuje zespół Jasionka Airport 4:1. Już teraz wiemy, że ekipa pod wodzą Mateusza Folty [Linetech], będzie mocnym rywalem w kolejnych meczach. Wzmocnienia i zmiany kadrowe w drużynie Lotniska pod kątem technicznym z pewnością wyszły na plus – procentować powinny w najbliższych meczach.

Wyniki

DataMeczCzas/WynikiArtykuł

Jak sprawdzić szczegółowe statystyki meczu? Kliknij na „podsumowanie” przy interesującym Cię spotkaniu. System automatycznie otworzy podstronę z pełnym panelem meczowym.

RETRANSMISJA WIDEO

Leave a Reply