FULSPORT.PL GŁÓWNYM PARTNEREM SPORTOWYM! PEŁNA LISTA NAGRÓD.

Hurtownia sportowa Fulsport zostaje głównym sponsorem sportowym rozgrywek LFR w sezonie Jesień/Zima 18/19! Zobacz pełną listę nagród!

Prezentujemy nowego głównego sponsora sportowego, którym zostaje hurtownia sportowa Fulsport.pl. Poniżej znajdziecie również pełną listę nagród od nas i naszych sponsorów, które przygotowaliśmy w sezonie Jesień/Zima 18/19.

Fulsport

To jedna z największych hurtowni sportowych w regionie. Znajdziecie tu markową odzież wielu światowych marek, takich jak: Adidas, Nike, Puma czy Reebok. W asortymencie hurtowni znajduje się także specjalistyczny sprzęt sportowy: oryginalne i certyfikowane piłki do niemal każdej dyscypliny, profesjonalne zestawy piłkarskie a także koszulki renomowanej Firmy Joma, które możecie wykończyć według własnych projektów. Wszystko to w najlepszych cenach na rynku! Odwiedź sklep stacjonarny Profesor Ludwika Chmaja 4, 35-001 Rzeszów lub wejdź na stronę internetową www.fulsport.pl i zapoznaj się z pełną ofertą sklepu! Na hasło „Liga Firm Rzeszów” z pewnością będziecie mogli liczyć na ciekawe rabaty. 🙂

Lista nagród

Poniżej prezentujemy pełną listę nagród, które czekają na najlepsze drużyny i indywidualności sezonu w już jutro zaczynających się rozgrywkach LFR.

Nagrody drużynowe:

  • I miejsce – Voucher o wartości 1000zł do wykorzystania w hurtowni sportowej Fulsport.pl / wpisowe do Mistrzostw Europy EFBLU o wartości ok. 300 euro.
  • II miejsce – Voucher o wartości 700zł do wykorzystania w hurtowni sportowej Fulsport.pl. 
  • III miejsce – Voucher o wartości 300zł do wykorzystania w hurtowni sportowej Fulsport.pl.

Dla pierwszych trzech drużyn specjalne puchary o wielkości aż 60cm, oraz całkiem nowo zaprojektowane medale złoto / srebro / brąz o większej średnicy, prawie 7cm! Pozostałe drużyny otrzymują pamiątkowe puchary LFR.

Nagrody indywidualne:

  • Król strzelców – Zegarek marki Citizen o wartości katalogowej prawie 700zł, ufundowany przez firmę Citizen oraz sklep z zegarkami Demus.pl.
  • Najlepszy bramkarz – Zegarek marki Citizen o wartości katalogowej prawie 700zł, ufundowany przez firmę Citizen oraz sklep z zegarkami Demus.pl.
  • Najładniejsza bramka – Voucher o wartości 50zł za wygraną w konkursie na najładniejszą bramkę każdej kolejki. Łącznie, aż 11 voucherów o wartości 50zł / każdy do wykorzystania w sklepie ButyJana.pl. Vouchery łączą się i są wręczane po zakończeniu sezonu.
  • Najładniejsza interwencja – Voucher o wartości 50zł za wygraną w konkursie na najładniejszą interwencję każdej kolejki. Łącznie, aż 11 voucherów o wartości 50zł / każdy do wykorzystania w sklepie ButyJana.pl. Vouchery łączą się i są wręczane po zakończeniu sezonu.
  • MVP rozgrywek – Voucher na weekendowy pobyt w Hotelu SPA Hotel Splendor****.

Wszyscy zwycięzcy w klasyfikacjach indywidualnych otrzymują pamiątkowe statuetki. Dwie statuetki za najładniejszą bramkę i interwencję kolejki trafią do zawodników, którzy w sumie zgromadzą najwięcej punktów w głosowaniach publiczności.

Z uwagi na niewystarczające zainteresowanie w poprzednim sezonie funkcja Typer Kicktipp została usunięta.

Lista sponsorów i partnerów technicznych IX edycji LFR.

Dziękujemy, że jesteście z nami! 🙂

Leave a Reply