Przed 8. kolejką: Ostatni raz w 2023 roku!

Po raz ostatni w 2023 roku na parkiet wybiegną zawodnicy poszczególnych drużyn Ligi Firm Rzeszów. Przed nami 8. kolejka zmagań, a w niej kilka spotkań, które mogą mieć istotny wpływ na układ tabeli przed przerwą świąteczną.

BorgWarner nie ma za sobą udanego okresu. W ostatnich dwóch meczach zespół ten musiał uznać wyższość przeciwników, a na domiar złego stracił aż 19 goli. O przełamanie tej serii nie będzie łatwo. Ich rywalem będzie MB Aerospace, który mimo kompletu zwycięstw, musiał ostatnio ustąpić fotel lidera ze względu na bilans bramkowy. Ten mecz odbędzie się w poniedziałek o godzinie 20:10. Następnie do rywalizacji przystąpi Serwis Kop. Zespół Arkadiusza Molągowskiego “uskrzydlony” pierwszą wygraną w sezonie z Pink Panthers o niespodziankę powalczy z Linetech, który bije się o miejsce w czołowej “piątce”. Poniedziałkowe emocje zwieńczy konfrontacja sąsiadów w tabeli. Drużyna Butyjana.pl – sklasyfikowana na 4. miejscu – rozegra mecz z EME Aero plasującym się na 5. pozycji.

20 grudnia dojdzie do ostatnich spotkań w tym roku. Greinplast po ostatnim remisie z EME Aero będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę. Opór ku temu stawiać będzie zespół UM Rzeszów, który również ma coś do udowodnienia po ostatnich gorszych wynikach. Pink Panthers z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Czy to przyniesie w końcu zaliczkę punktową? O tym dowiemy się już wkrótce po spotkaniu z Palma Team. W kolejnym starciu na parkiet wybiegnie świeżo upieczony lider Solego. O przerwanie jego świetnej passy postara się ZMM Maxpol. 8. kolejkę zakończy starcie derbowe, a mianowicie Ikeda Sushi – Figlero.