SIATKÓWKA ORAZ KOMENTARZ W RELACJACH WIDEO JUŻ OD NOWEGO SEZONU!

Już od nowego sezonu, w rozgrywkach Citizen Ligi Firm Rzeszów pojawi się nowa dyscyplina sportowa. Oczywiście mowa tu o siatkówce! A w Futsalu, to na co wiele osób czekało od poprzedniego sezonu!

Już od kilku sezonów otrzymujemy od Was informację, czy planujemy organizację Ligi Siatkowej. Przygotowywaliśmy się do tego długo, ale nareszcie ruszamy!

Siatkówka

Mecze prowadzone będą w systemie trzech setów, oznacza to że każde spotkanie będzie składało się zawsze z trzech setów! O pozycji w tabeli będzie decydować ilość zdobytych punktów w klasyfikacji generalnej, zaś jako drugie kryterium pod uwagę brana będzie liczba wygranych setów. Pomyśleliśmy także o płci pięknej – obowiązują składy mieszane! 🙂

Mamy zawodowych sędziów z Podkarpackiego związku Piłki Siatkowej, tak jest mowa tutaj w liczbie mnogiej, bo każdy mecz będzie prowadzony przez dwójkę licencjonowanych Arbitrów. Profesjonalny obiekt siatkarski – wracamy na największą halę w regionie WSIiZ w Kielnarowej. Polę gry to regulaminowe 18x9m, ale do tego każda z drużyn będzie mieć do dyspozycji aż 5m na zagrywkę. I co najważniejsze – dodatkowe boisko na przeprowadzenie rozgrzewki, która teraz może trwać aż 30 minut! Oprócz tego, to co znamy z rozgrywek futsalowych – relacje wideo na żywo z każdego meczu, już od nowego sezonu opatrzone komentarzem na żywo! Ratownik medyczny do dyspozycji na każdym spotkaniu, profesjonalne indywidualne sesje zdjęciowe w trakcie pierwszej kolejki meczowej, kompleksowe i rozbudowane statystyki siatkarskie, głosowanie na MVP kolejki i oczywiście znakomite nagrody dla najlepszych, wręczane podczas Gali Finałowe!

FUTSAL

A w Futsalu, to na co wielu czekało od poprzedniego sezonu. Komentarz relacji wideo na żywo – tak jest, koniec z głuchą ciszą w trakcie oglądania spotkania. Od nowego sezonu o pozytywny odbiór zarówno relacji wideo na żywo jak retransmisji zadba profesjonalny komentator sportowy! Już nie możemy się doczekać!

Przykład takiej relacji możecie zobaczyć TUTAJ

W ofercie pozostają także profesjonalne indywidualne sesje zdjęciowe zawodników, w trakcie inauguracji sezonu, a także nowość. Wizualne zapowiedzi, które będziecie mogli już jutro zaobserwować w trakcie relacji wideo na żywo oraz na naszym profilu Facebook.