NOWA, LEPSZA, BEZPIECZNIEJSZA! OSTATNIE DNI ZAPISÓW!

Zapisy do nowego sezonu rozgrywek Citizen Ligi Firm Rzeszów powoli dobiegają końca. Na zgłoszenie drużyny pozostało już tylko pięć dni! Tymczasem – mamy dla Was jeszcze lepszy, nowocześniejszy i przede wszystkim bezpieczniejszy obiekt sportowy.

W związku z pewnymi restrykcjami związanymi w głównej mierze z bezpieczeństwem zawodników występujących w rozgrywkach, byliśmy zmuszeni zmienić obiekt piłkarski na którym będzie odbywał się najbliższy sezon. Główny problem dotyczył zbyt bliskiego umieszczenia stanowiska koordynatora i kamerzysty względem linii bocznej boiska. Sezon Jesień/Zima 2018/19 odbywać się będzie zatem na nowej hali sportowej w Zespole Szkół Podstawowych nr 18 w Rzeszowie, Błogosławionej Karoliny 21, 35-119 Rzeszów. Hala oferuje pełne zaplecze sanitarne, nowy profesjonalny elastyczny parkiet o wymiarach 40x20m, pełnowymiarowe miejsce dla widowni, znajdujące się tuż nad boiskiem ze znakomitym widokiem dla obserwujących Piłkarskie zmagania! U góry stanie także stanowisko operatora kamery i koordynatora rozgrywek.

BEZPIECZEŃSTWO TO PODSTAWA

Umieszczając stanowisko operatora oraz koordynatora rozgrywek na antresoli całkowicie pozbywamy się technicznego sprzętu, który mógłby znajdować się blisko linii pola gry. Dzięki temu rozwiązaniu, zawodnicy nie muszą obawiać się o techniczne aspekty i mogą skupić się tylko na tym co najważniejsze – dobrej grze i zdobywaniu goli!

JESZCZE LEPSZE RELACJE WIDEO NA ŻYWO!

Dzięki wykorzystaniu antresoli jesteśmy w stanie stworzyć kadr taki sam jak na profesjonalnych meczach Polskiej Ligi Futsalu. Operator może nagrywać w całym zakresie boiska, bez najmniejszych przeszkód technicznych.

TO JUŻ OSTATNI CZAS NA ZGŁOSZENIE DRUŻYNY!

Przypominamy, że zapisy do nowego sezonu trwają tylko do 17.09.2018. Jeśli chcesz zgłosić swoją drużynę do rozgrywek, skontaktuj się z nami: biuro@ligafirm.rzeszow.pl lub tel. 786 140 833.

Leave a Reply