MBA vs IMR

Wyniki

Siatkówka Ekstraklasa Wiosna/Lato 2019

MB Aerospace
Iskra Mapei Rzeszów
1 - 2
Final Score
Scoreboard points 1 set 2 set 3 set
MB Aerospace 1 25 17 18
Iskra Mapei Rzeszów 2 22 25 25
ASS
4
ATK
35
ODB
35
BLD
29
ASS
6
ATK
37
ODB
27
BLD
21
Skuteczność procentowa w ataku
57%
Skuteczność ataku
67%
Skuteczność ataku

MB Aerospace

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
6Bernadetta NobisZawodnik11730040
7Marcin DemczakZawodnik03630050
10Krzysztof ŚwiderZawodnik0010000
11Łukasz GutowskiZawodnik12430050
13Grzegorz SzalachaZawodnik13770036
19Adrian CieślaZawodnik02030040
23Łukasz WróbelZawodnik017520089
69Paweł WójtowiczZawodnik17580050
 Suma 43535290057

Iskra Mapei

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
5Mateusz KocurZawodnik03030050
6Mateusz WalasZawodnik1101050069
8Arkadiusz KocurZawodnik0000000
9Dariusz CurzytekZawodnik110050069
10Robert MyrdaLibero211000100
11Damian LubasZawodnik10030025
14Maciej KorylZawodnik06020075
15Piotr RutkowskiLibero0060000
17Konrad WitekZawodnik171030073
 Suma 63727210067

Match Stats

ASS
4
6
ATK
35
37
ODB
35
27
BLD
29
21
ZK
0
0
CZK
0
0
SA%
57
67