MB Aerospace vs FotoHurt

Wyniki

Siatkówka Ekstraklasa Wiosna/Lato 2019 Play-off

MB Aerospace
FotoHurt-Fotopoker
1 - 2
Final Score
Scoreboard small points points 1 set 2 set 3 set
MB Aerospace 1 68 18 26 24
FotoHurt-Fotopoker 2 75 25 24 26
ASS
9
ATK
32
ODB
33
BLD
31
ASS
8
ATK
36
ODB
21
BLD
27
Skuteczność procentowa w ataku
57%
Skuteczność ataku
62%
Skuteczność ataku

MB Aerospace

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
7Marcin DemczakZawodnik08660057
10Krzysztof ŚwiderZawodnik361840069
11Łukasz GutowskiZawodnik052100033
19Adrian CieślaZawodnik41010083
69Paweł WójtowiczZawodnik2127100058
 Suma 93233310057

FotoHurt

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
14Marcin ŚrodaZawodnik514740083
Mirosław SzalachaZawodnik0011000
7Michał ŚrodaZawodnik12610075
9Jacek SzalachaZawodnik04370036
10Cyprian BiernatZawodnik0004000
12Przemysław BrylińskiZawodnik216490067
4Alex NazarenkoZawodnik0001000
 Suma 83621270062

Match Stats

ASS
9
8
ATK
32
36
ODB
33
21
BLD
31
27
ZK
0
0
CZK
0
0
SA%
57
62