MB Aerospace vs ButyJana.pl

Wyniki

Siatkówka Ekstraklasa Wiosna/Lato 2019 Play-off

MB Aerospace
ButyJana.pl
0 - 3
Final Score
Scoreboard small points points 1 set 2 set 3 set
MB Aerospace 0 63 21 24 18
ButyJana.pl 3 76 25 26 25
ASS
4
ATK
37
ODB
37
BLD
28
ASS
7
ATK
41
ODB
32
BLD
22
Skuteczność procentowa w ataku
59%
Skuteczność ataku
69%
Skuteczność ataku

MB Aerospace

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
6Bernadetta NobisZawodnik0021000
7Marcin DemczakZawodnik05450050
9Norbert KazimierskiZawodnik21220060
10Krzysztof ŚwiderZawodnik01420033
11Łukasz GutowskiZawodnik066000100
19Adrian CieślaZawodnik12130050
23Łukasz WróbelZawodnik111690057
69Paweł WójtowiczZawodnik0111260065
 Suma 43737280059

ButyJana.pl

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
2Sebastian DrajczykZawodnik01020033
1Bartosz PodhorodeckiZawodnik09030075
5Marcin BujakZawodnik31020067
11Rafał MitkaZawodnik113620088
3Michał DrzałZawodnik12031050
8Marcin TrojanZawodnik2111960068
6Andrzej SzotZawodnik04740050
 Suma 74132221069

Match Stats

ASS
4
7
ATK
37
41
ODB
37
32
BLD
28
22
ZK
0
1
CZK
0
0
SA%
59
69