Iskra Mapei vs FotoHurt

Wyniki

Siatkówka Ekstraklasa Wiosna/Lato 2019 Play-off

Iskra Mapei Rzeszów
FotoHurt-Fotopoker
3 - 0
Final Score
Scoreboard small points points 1 set 2 set 3 set
Iskra Mapei Rzeszów 3 76 25 26 25
FotoHurt-Fotopoker 0 63 20 24 19
ASS
3
ATK
45
ODB
34
BLD
21
ASS
1
ATK
40
ODB
28
BLD
27
Skuteczność procentowa w ataku
70%
Skuteczność ataku
60%
Skuteczność ataku

Iskra Mapei

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
1Jakub KulasaZawodnik12020060
2Jakub AdamczykZawodnik18850064
5Mateusz KocurZawodnik04031157
8Arkadiusz KocurZawodnik0000000
9Dariusz CurzytekZawodnik018060075
10Robert MyrdaLibero10010050
14Maciej KorylZawodnik03030050
15Piotr RutkowskiLibero00171000
16Karol KarpLibero0000000
17Konrad WitekZawodnik0109000100
 Suma 34534211170

FotoHurt

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
7Michał ŚrodaZawodnik011230079
3Marcin DziadoszZawodnik02370022
4Alex NazarenkoZawodnik0011000
8Paweł KrawiecZawodnik06540060
6Artur SzalachaZawodnik11210067
9Jacek SzalachaZawodnik03540043
10Cyprian BiernatZawodnik0001000
12Przemysław BrylińskiZawodnik0171060174
 Suma 14028270160

Match Stats

ASS
3
1
ATK
45
40
ODB
34
28
BLD
21
27
ZK
1
0
CZK
1
1
SA%
70
60