Hotel Rzeszów vs G2A.COM

Wyniki

Siatkówka Ekstraklasa Wiosna/Lato 2019 Play-out

Hotel Rzeszów
G2A.COM
0 - 3
Final Score
Scoreboard small points points 1 set 2 set 3 set
Hotel Rzeszów 0 59 18 22 19
G2A.COM 3 75 25 25 25
ASS
5
ATK
13
ODB
21
BLD
43
ASS
5
ATK
27
ODB
20
BLD
41
Skuteczność procentowa w ataku
30%
Skuteczność ataku
44%
Skuteczność ataku

Hotel Rzeszów

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
5Aneta SosnowskaZawodnik0000000
6Maciej KwiecieńZawodnik252160030
2Kamil ZiobroZawodnik13660040
1Karolina SzatkowskaZawodnik03250038
4Jakub WierzbińskiZawodnik0074000
8Jakub RusinekZawodnik02330040
9Karolina PikułaZawodnik200190018
 Suma 51321430030

G2A.COM

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
1Jakub BierczyńskiZawodnik0004000
2Wojciech MiśZawodnik121100023
6Krystian MiąsikZawodnik05180038
9Artur JaroszZawodnik16560054
13Piotr WrotnyZawodnik05260045
26Ewa TarałaZawodnik0000000
44Daniel PomianekZawodnik05430063
46Sławek LencznerZawodnik34740064
 Suma 52720410044

Match Stats

ASS
5
5
ATK
13
27
ODB
21
20
BLD
43
41
ZK
0
0
CZK
0
0
SA%
30
44