G2A vs BGW

Wyniki

Siatkówka Ekstraklasa Wiosna/Lato 2019

G2A.COM
BorgWarner
0 - 3
Final Score
Scoreboard small points points 1 set 2 set 3 set
G2A.COM 0 66 23 24 19
BorgWarner 3 76 25 26 25
ASS
5
ATK
22
ODB
26
BLD
36
ASS
8
ATK
32
ODB
23
BLD
39
Skuteczność procentowa w ataku
43%
Skuteczność ataku
51%
Skuteczność ataku

G2A.COM

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
2Wojciech MiśZawodnik08330073
9Artur JaroszZawodnik02660025
20Piotr KrupaZawodnik0000000
23Paweł RakZawodnik21440043
26Ewa TarałaZawodnik0000000
44Daniel PomianekZawodnik03680027
46Sławek LencznerZawodnik21170030
69Marcin SzaryZawodnik17680050
 Suma 52226360043

BorgWarner

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
1Jakub StępieńZawodnik02040033
2Marcin MagryśZawodnik35010089
3Łukasz NowosielskiZawodnik05690036
4Filip LuderaZawodnik01010050
18Mateusz SyryłoZawodnik16540064
7Radosław CiakZawodnik17040067
15Marian GielmudaZawodnik04430057
19Wojciech LutyńskiZawodnik0015000
22Tomasz KozłowskiZawodnik32080038
11Jakub NastałLibero0070000
 Suma 83223390051

Match Stats

ASS
5
8
ATK
22
32
ODB
26
23
BLD
36
39
ZK
0
0
CZK
0
0
SA%
43
51