G2A.COM vs BorgWarner

Wyniki

Siatkówka Ekstraklasa Wiosna/Lato 2019 Play-out

G2A.COM
BorgWarner
0 - 3
Final Score
Scoreboard small points points 1 set 2 set 3 set
G2A.COM 0 54 23 12 19
BorgWarner 3 75 25 25 25
ASS
5
ATK
15
ODB
19
BLD
30
ASS
6
ATK
39
ODB
11
BLD
34
Skuteczność procentowa w ataku
40%
Skuteczność ataku
57%
Skuteczność ataku

G2A.COM

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
5Wojciech MiśZawodnik13760040
6Krystian MiąsikZawodnik0014000
9Artur JaroszZawodnik13150044
13Piotr WrotnyZawodnik05110083
23Paweł RakZawodnik01130025
46Sławek LencznerZawodnik03150038
69Marcin SzaryZawodnik30760033
99Martin MezeiZawodnik0000000
 Suma 51519300040

BorgWarner

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
1Jakub StępieńZawodnik315160075
2Marcin MagryśZawodnik13260040
4Filip LuderaZawodnik14170042
18Mateusz SyryłoZawodnik04220067
7Radosław CiakZawodnik18390050
15Marian GielmudaZawodnik05240056
 Suma 63911340057

Match Stats

ASS
5
6
ATK
15
39
ODB
19
11
BLD
30
34
ZK
0
0
CZK
0
0
SA%
40
57