BYJ vs BGW

Wyniki

Siatkówka Ekstraklasa Wiosna/Lato 2019

ButyJana.pl
BorgWarner
2 - 1
Final Score
Scoreboard small points points 1 set 2 set 3 set
ButyJana.pl 2 71 21 25 25
BorgWarner 1 68 25 20 23
ASS
4
ATK
41
ODB
25
BLD
17
ASS
3
ATK
48
ODB
27
BLD
26
Skuteczność procentowa w ataku
73%
Skuteczność ataku
66%
Skuteczność ataku

ButyJana.pl

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
3Tomasz BorowiecZawodnik02210067
1Bartosz PodhorodeckiZawodnik04620067
5Marcin BujakZawodnik33220075
2Rafał MitkaZawodnik019560076
8Marcin TrojanZawodnik1131060070
 Suma 44125170073

BorgWarner

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
19Jakub StępieńZawodnik08090047
3Łukasz NowosielskiZawodnik08920080
4Filip LuderaZawodnik05220071
18Mateusz SyryłoZawodnik08430073
7Radosław CiakZawodnik01030025
15Marian GielmudaZawodnik03210075
22Tomasz KozłowskiZawodnik28050067
2Marcin MagryśZawodnik171010089
 Suma 34827260066

Match Stats

ASS
4
3
ATK
41
48
ODB
25
27
BLD
17
26
ZK
0
0
CZK
0
0
SA%
73
66