ButyJana.pl vs Iskra Mapei

Wyniki

Siatkówka Ekstraklasa Wiosna/Lato 2019 Play-off

ButyJana.pl
Iskra Mapei Rzeszów
3 - 0
Final Score
Scoreboard small points points 1 set 2 set 3 set
ButyJana.pl 3 75 25 25 25
Iskra Mapei Rzeszów 0 57 18 20 19
ASS
6
ATK
41
ODB
27
BLD
23
ASS
2
ATK
32
ODB
41
BLD
28
Skuteczność procentowa w ataku
67%
Skuteczność ataku
55%
Skuteczność ataku

ButyJana.pl

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
12Sebastian DrajczykZawodnik0000000
11Bartosz PodhorodeckiZawodnik23240056
5Marcin BujakZawodnik11040033
1Rafał MitkaZawodnik0176000100
8Michał DrzałZawodnik04060040
2Marcin TrojanZawodnik081960057
6Andrzej SzotZawodnik38030079
 Suma 64127230067

Iskra Mapei

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
1Jakub KulasaZawodnik14040056
2Jakub AdamczykZawodnik081760057
5Mateusz KocurZawodnik01030025
8Arkadiusz KocurZawodnik0000000
9Dariusz CurzytekZawodnik18080053
10Robert MyrdaLibero0000000
14Maciej KorylZawodnik03030050
15Piotr RutkowskiLibero00200000
16Karol KarpLibero0000000
17Konrad WitekZawodnik08440067
 Suma 23241280055

Match Stats

ASS
6
2
ATK
41
32
ODB
27
41
BLD
23
28
ZK
0
0
CZK
0
0
SA%
67
55