ACC Logistics vs PSP Strzyżów

Wyniki

Siatkówka Ekstraklasa Jesień/Zima 2019

ACC Logistics
PSP Strzyżów
3 - 0
Final Score
Scoreboard Punkty Małe punkty 1 set 2 set 3 set
ACC Logistics 3 78 25 28 25
PSP Strzyżów 0 62 17 26 19
ASS
10
ATK
50
ODB
30
BLD
13
BLDS
12
ASS
4
ATK
33
ODB
24
BLD
11
BLDS
7
Skuteczność procentowa w ataku
71%
Skuteczność ataku
67%
Skuteczność ataku

ACC Logistics

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD BLDS ZK CZK SA%
1Paweł FujarowiczZawodnik140330045
5Kamil CzarnikZawodnik3712220071
9Urszula KijakZawodnik001300000
10Sylwiusz ChudyZawodnik032010075
11Filip TomakaZawodnik0130210081
13Paweł WeselakZawodnik4120330073
22Mateusz DrabikZawodnik093320064
94Damian SkałaZawodnik2200000100
 Suma 10503013120071

PSP Strzyżów

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD BLDS ZK CZK SA%
1Paweł PiteraZawodnik0510110071
12Mateusz PiteraZawodnik377230067
11Kacper PirgaZawodnik130110067
2Janusz PukałaZawodnik0130510068
4Bartłomiej ZiębaZawodnik00700000
8Kamil WronaZawodnik040010080
5Bartłomiej StadnickiZawodnik010100050
7Marcin BieszczadZawodnik00000000
9Grzegorz IskraZawodnik00000000
13Patryk PiteraZawodnik00000000
17Albert PustelakZawodnik00010000
10Paweł RuszelZawodnik00000000
15Damian ŁojekZawodnik00000000
 Suma 433241170067

Match Stats

ASS
10
4
ATK
50
33
ODB
30
24
BLD
13
11
BLDS
12
7
ZK
0
0
CZK
0
0
SA%
71
67