Nowy sezon już początkiem Września.

Rozgrywki Ligi Firm Rzeszów wracają jeszcze w tym roku. Sezon Jesień/Zima 2020 to zmagania w dwóch dyscyplinach sportowych – futsal oraz siatkówka. Nie czekaj i już teraz zgłoś swoją drużynę.

W związku z ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 374), a w dalszym etapie utrzymywaniem się stanu epidemii na terenie całego kraju, zaplanowany wcześniej sezon Wiosna/Lato 2020 został ostatecznie odwołany.

Nowe zgłoszenia

Zarówno zespoły, które już w sezonie Wiosna/Lato 2020 potwierdziły swój udział jak i nowe drużyny, które planują przystąpić do rozgrywek w nadchodzącej edycji, zobligowane są do wysłania nowego formularza zgłoszeniowego. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z ofertą i regulaminem futsalu oraz siatkówki na sezon Jesień/Zima 2020.

Istotną zmianą w przepisach rozgrywek jest możliwość ich zawieszenia w przypadku wystąpienia siły wyższej. W rozumieniu której wszelkie katastrofy naturalne, epidemie czy odgórne zarządzenia organów Państwowych uniemożliwią kontynuowanie rozgrywek w danym terminie. W takim wypadku, organizator rozgrywek ma możliwość ich zawieszenia i ponownego wznowienia, nie później jednak niż 12 miesięcy od dnia zawieszenia. Taki zabieg pozostaje bez konsekwencji finansowych dla którejkolwiek ze stron. 

Kliknij i zapoznaj się z ofertą Jesień/Zima 2020.

Zgłoszenia trwają do 10.08.2020. Początek sezonu już w pierwszym tygodniu Września.

Założenia z sezonu Wiosna/Lato 2020

Wszelkie założenia organizacyjne pozostają z sezonu Wiosna/Lato 2020, z wykluczeniem systemu i terminarza rozgrywek, które to mogą ulec zmianie, w przypadku innej liczby zgłoszonych drużyn. Zachowane zostają nowe opcje, które planowo miały zostać wprowadzone w okresie wiosenno-letnim, tj. komentarz w relacjach wideo na żywo, studio pomeczowe i nowy panel statystyk drużynowych.

Walka o wyjazd na Mistrzostwa Europy i FPLM

Również zachowane zostają postanowienia EFBLU oraz FPLM. Oznacza to, że Mistrz futsalowego sezonu Jesień/Zima 2020 otrzymuje akredytację do Mistrzostw Europy 2021 European Football Business Leagues United oraz pokrycie w pełnej wysokości wpisowego do Futsalowego turnieju Podkarpackiej Ligi Mistrzów 2021. Wicemistrz sezonu otrzymuje akredytację do udziału w FPLM, bez pokrycia kosztów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.