Typuj z Lychee już w tym tygodniu. Nowa zabawa z nagrodami!

Żeby urozmaicić Wam okres domowej kwarantanny, razem z naszym partnerem Lychee 2.0 przygotowaliśmy dla Was jedyną w swoim rodzaju zabawę! Konkurs w którym codziennie – od poniedziałku 16.03, aż do niedzieli 23.03 – do wygrania będzie jedna pizza z oferty menu Lychee 2.0 z wliczonym dowozem na terenie Rzeszowa!

TYPUJ Z LYCHEE 2.0 I WYGRYWAJ DARMOWE PIZZE!

Codziennie, przez cały najbliższy tydzień od poniedziałku do niedzieli, równo o godzinie 12:00 na naszym profilu Facebook pojawiać będzie się infografika z wybranym przez nas meczem z konkretnej – zaplanowanej – kolejki ligowej sezonu Wiosna/Lato 2020. I tak, w poniedziałek pojawi się wybrany mecz z pierwszej kolejki, we wtorek z drugiej, w środę z trzeciej i tak do niedzieli 23.03.2020 kiedy to jako ostatnie zaprezentowane zostanie wybrane spotkanie z siódmej kolejki fazy zasadniczej.

Pod każdym takim postem od godziny 12:00 do 19:00 będziecie mogli typować wynik meczu. Osoba, która w komentarzu poda poprawny wynik jakim zakończy się spotkanie, zgarnia wybraną przez siebie pizze z oferty Lychee 2.0 z opłaconą dostawą na terenie Rzeszowa!

SYMULACJA MECZU

A teraz najważniejsze! Jak będziemy weryfikować wyniki, skoro mecze nie będą się odbywać? 

O wyniku wybranego przez nas meczu zadecyduje komputer. A dokładniej program do symulacji spotkań piłkarskich. Każda drużyna, niezależnie od formy z poprzedniego sezonu, debiutant czy weteran otrzyma od nas równe szanse w symulacji komputerowej. Innymi słowy, wynik będzie zależny od losu i algorytmów programu komputerowego.

Symulacje spotkań prowadzone będą premierowo na naszym profilu Facebook w każdy dzień tygodnia od 16.03.2020 do 23.03.2020, o godzinie 19:00. Każda symulacja potrwa dokładnie 60 sekund, w trakcie których komputer będzie inscenizował przebieg spotkania, a następnie przedstawi finalny wynik.

ODBIÓR NAGRODY

Odbiór nagrody odbywa się w postaci przesłania do zwycięzcy unikalnego kodu za pośrednictwem profilu Facebook. Podczas telefonicznego zamawiania pizzy w lokalu Lychee 2.0, dzwoniąc pod numer 530 867 687 wystarczy podać otrzymany kod, wybrać pizze z menu i podać miejsce dostawy. Obsługa Lychee 2.0 dostarczy pizze tak szybko jak będzie to możliwe, przy zachowaniu obecnie panujących wszystkich norm sanitarnych.

Pełen regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

JUŻ JUTRO O 12:00 PIERWSZE SPOTKANIE DO TYPOWANIA!