OSTATNIE DNI ZAPISÓW. WIEMY KIEDY RUSZY NOWY SEZON!

Zapisy do sezonu Wiosna/Lato 2020 powoli dobiegają końca. Na zgłoszenia drużyn zarówno do rozgrywek futsalowych jak i siatkarskich pozostało niespełna 7 dni. Na kilka dni przed zamknięciem list, znamy już dokładny termin inauguracji rozgrywek – zobacz kiedy rusza liga!

START W TRZECIM TYGODNIU MARCA

Rozgrywki w sezonie Wiosna/Lato 2020 zainaugurowane zostaną w trzecim tygodniu Marca, tj. w dniach 17-18-19.03.2020. Godziny rozgrywania meczów ligowych pozostają w przedziale 18:30 – 22:30.

INFORMACJE PO ZAPISACH

Dzień po zakończeniu procesu zapisów, tj. w dniu 03.03.2020 przedstawiciele drużyn otrzymają wiadomości mailowe z niezbędnymi informacjami: listy uczestników (do uzupełnienia), dokumenty kosztowe, regulamin rozgrywek, prośba od nadesłanie materiałów marketingowych (od nowych drużyn).

TERMINARZ ROZGRYWEK

Terminarz rozgrywek, jak co roku ustalany i udostępniany jest na minimum 7 dni przed startem sezonu. Kontakt ze strony koordynatora rozgrywek z Kapitanami / Managerami drużyn zgłoszonych do rozgrywek nastąpi 5 oraz 6 Marca. To wtedy przedstawiciele drużyn zgłaszają swoje preferencje do terminów rozgrywania swoich meczów ligowych. Terminarz udostępniony zostanie publicznie 9 Marca, a do 10 Marca pojawi się na stronie głównej w interaktywnym panelu.

ZAPISY DO SEZONU WIOSNA/LATO 2020

Zapisy do rozgrywek futsalowych oraz siatkarskich trwają do 02.03.2020. Pełna oferta dostępna jest TUTAJ.