NOWE DRUŻYNY W SEZONIE WIOSNA/LATO 2020

Od oficjalnego rozpoczęcia zapisów do sezonu Wiosna/Lato 2020 minęło już nieco ponad dwa tygodnie. Zobacz ile nowych drużyn w tym czasie zgłosiło się do udziału w nadchodzącej edycji.

Od początku nowego roku na naszej stronie możecie znaleźć ofertę udziału w nadchodzącym sezonie Wiosna/Lato 2020. Jeśli jeszcze jej nie widzieliście, bezpośredni odnośnik znajdziecie TUTAJ. Oficjalnie proces zapisów potrwa do 02.03.2020 a inauguracja sezonu zaplanowana jest na drugą połowę Marca. 

LIMIT ZGŁOSZONYCH DRUŻYN

Podobnie jak w poprzedniej edycji, tak i teraz obowiązuje limit zgłoszonych drużyn. Zgodnie z regulaminem rozgrywek siatkarskich i futsalowych, liczba drużyn musi wynosić minimum sześć, a także być adekwatna do systemu rozgrywek ligowych, który zakłada 10 lub 11 meczów każdej drużyny w sezonie. W związku z tym limity określane są w taki sposób, by zachować powyższe założenia. I tak liczba drużyn, może wynosić kolejno 6 / 10 / 12 / 18 w każdej dyscyplinie. W przypadku 18 zgłoszonych drużyn liga – zarówno futsalowa jak i siatkarska – zostaje podzielona na dwie klasy rozgrywkowe.

NOWE DRUŻYNY W ROZGRYWKACH

Do tej pory udział w rozgrywkach potwierdziło już 5 nowych drużyn firmowych. To zespoły z branży finansowej, motoryzacyjnej, logistycznej oraz informatycznej. Dokładniej poznamy je już w Marcu!

JESTEŚMY NA INSTAGRAMIE

W nowym sezonie publikowane przez nas treści, znajdziecie również na instagramie pod #ligafirmrzeszow. Nasz profil znajdziecie TUTAJ. Obserwujcie nas, jeśli chcecie być na bieżąco z wszystkimi nowościami, informacjami, konkursami i wynikami.