TERMINARZ I PROFILE DRUŻYNOWE JUŻ NA STRONIE!

Terminarz na rundę zasadniczą rozgrywek siatkarskich został już zaimportowany na stronę. Wraz z nim utworzone zostały profile drużynowe wszystkich ekip zgłoszonych do sezonu Jesień/Zima 2019 oraz tabela generalna rozgrywek.

TERMINARZ MECZOWY

Interaktywny terminarz określa dokładne daty i godziny nadchodzących a także już rozegranych meczów ligowych. Znajdują się w nim podstawowe informacje o terminie rozgrywanego meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami, kolejce oraz miejscu w którym spotkanie jest prowadzone. W rubryce “artykuł” znajduje się bezpośrednie podsumowanie ukazujące podstawowe statystyki obu drużyn po zakończonym spotkaniu.

Terminarz rozpisany został na pierwsze pięć kolejek. Terminarz na rundę rewanżową pojawi się w tygodniu, pomiędzy czwartą a piątą kolejka.

Bezpośredni dostęp do terminarza jest z poziomu strony głównej, ponadto odnośnik znajdziecie również poniżej.

PROFILE DRUŻYNOWE

W trakcie rozgrywek siatkarskich każdy zespół w czasie rzeczywistym otrzymuje dostęp do swoich statystyk. W panelu drużynowym znajdują się takie informacje jak: skrócony profil działalności, profil Kapitana / Managera, skalowalna lista najlepszych indywidualności drużyny, podstawowe statystyki zespołu, w tym: informacje o ilości rozegranych meczów, punkty główne, bilans meczowy, bilans setowy oraz bilans punktów małych. Ponadto interaktywny diagram przedstawia formę drużyny w postaci wykresu. Bezpośredni dostęp do profili drużynowych jest z poziomu strony głównej, ponadto odnośniki znajdziecie również poniżej.

W kolejnych zakładkach każdego zespołu znajdują się informacje o pełnym składzie drużyny, obecnie zajmowanym miejscu w tabeli generalnej, rozegranych i nadchodzących meczach.

TABELA GENERALNA

Tabela generalna prezentuje aktualną sytuacje sklasyfikowanych drużyn. Na podstawie podstawowych statystyk generowana jest pozycja jaką zajmuje dany zespół. W tabeli generalnej bezpośrednie porównanie pomiędzy ekipami przedstawiane jest na podstawie: liczby rozegranych meczów, zwycięstw, porażek, setów wygranych, przegranych oraz różnicy setów, różnicy małych punktów a także punktów głównych.

Bezpośredni dostęp do tabeli generalnej jest z poziomu strony głównej, ponadto odnośnik znajdziecie również poniżej.

PROFILE INDYWIDUALNE

Profile indywidualne zawodników zaktualizowane zostaną niebawem, kiedy Kapitanowie / Managerowie wszystkich drużyn dostarczą poprawnie uzupełnioną listę uczestników.