WIEMY JUŻ KIEDY WYSTARTUJE NOWY SEZON! TRWAJĄ ZAPISY.

Zmieniamy daty inauguracji rozgrywek Ligi Firm Rzeszów. Zakończenie obu sezonów – miesiąc wcześniej. Zobacz kiedy wystartuje najbliższa 11 edycja. Już teraz zapoznaj się z ofertą i zgłoś drużynę!

Poraz pierwszy od kilku lat inauguracja nowego jesienno-zimowego sezonu odbędzie się nie w Październiku a jeszcze we Wrześniu. Wszystko po to, by przesunąć zakończenie rozgrywek jesienno-zimowych na Grudzień przed świetami Bożego Narodzenia, zaś sezonu wiosenno-letniego na okres przed wakacyjnymi wyjazdami!

DLACZEGO TAKA ZMIANA?

Niemal w każdej edycji poszczególne drużyny występujące w rozgrywkach Ligi Firm Rzeszów borykały się z problemami kadrowymi przypadającymi na okres przedświąteczny lub wakacyjny. Niekiedy skutkowało to nawet rozstrzygnięciem spotkań przez walkowery. By uniknąć tego typu sytuacji rozgrywki ligowe wystartują i zakończą się miesiąc wcześniej, tj.

  • Jesień/Zima Wrzesień – Grudzień 
  • Wiosna/Lato Marzec – Czerwiec

TRWAJĄ ZAPISY DO 11 EDYCJI!

11 edycja Ligi Firm Rzeszów to kolejny sezon w którym rywalizacja podzielona zostanie pomiędzy dwie dyscypliny – futsal oraz siatkówkę. Rozgrywki futsalowe pozostają na hali sportowej Uniwersytetu Rzeszowskiego, przy ul. Zelwerowicza w Rzeszowie – jednym z największych i najatrakcyjniejszych obiektów tego typu w regionie. Liga siatkarska, podobnie jak w poprzednim sezonie przeprowadzona zostanie na hali sportowej Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej. Na obiekcie znajduje się pełnowymiarowe boisku ze strefą przeznaczoną na rozgrzewkę oraz profesjonalna wykładzina siatkarska – TERAFLEX.