JUŻ 13.07.2019 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SEZONU!

13.07.2019 w beach barze Lychee w Dziczy nad Wisłokiem, oficjalne zakończenie sezonu Wiosna/Lato 2019! Wraz z naszymi partnerami przygotowaliśmy kilka sportowych atrakcji, poprzedzających ceremonię wręczenia nagród!

Zakończenie sezonu, tym razem organizujemy w Rzeszowskich beach barze Lychee w dziczy nad Wisłokiem, przy ul. Fryderyka Szopena 35A. Wraz z naszymi partnerami Agencją Eventowa Millenium i Lychee przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych sportowych atrakcji, które poprzedzą ceremonię wręczenia nagród za sezon Wiosna/Lato 2019 w rozgrywkach futsalowych i siatkarskich.

HARMONOGRAM EVENTU

  • 15:00 – otwarcie.
  • 16:30 – 19:00 – turniej FIFA.
  • 19:00 – 20:00 – ceremonia wręczenia nagród.

OTWARCIE

Przy wejściu od godziny 15:00 do 16:30 nasze hostessy będą wręczać Wam opaski, które upoważniają do wzięcia udziału w próbach bramki celnościowej i skorzystania ze specjalnych rabatów na barze. Po godzinie 16:30 opaski będą dostępne na barze. WSTĘP WOLNY!

TURNIEJ FIFA

O godzinie 16:30 rozpocznie się Turniej FIFA, do którego przystąpią wcześniej zapisane osoby reprezentujące drużyny biorące udział w rozgrywkach Ligi Firm Rzeszów w sezonie Wiosna/Lato 2019. Dla najlepszych pełnoletnich przygotowaliśmy nagrody!

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO TURNIEJU FIFA?

Kapitanowie / Managerowie drużyn już dziś otrzymali wiadomości prywatne z prośbą o wyłonienie dwóch reprezentantów, którzy z ramienia drużyny przystąpią do turnieju FIFA w trakcie eventu. Na odpowiedzi czekamy do środy (10.07), do godziny 12:00. Jeśli chcesz wziąć udział i reprezentować swoją drużynę w turnieju FIFA zgłoś się do swojego Kapitana lub Managera drużyny.

TERMINARZ TURNIEJU FIFA

Terminarz turnieju FIFA udostępnimy na naszym profilu Facebook na dzień przed eventem, tj. 12.07!

BRAMKA CELNOŚCIOWA

W trakcie trwania eventu od godziny 16:00 – 19:00 będziecie mogli korzystać z bramki celnościowej, w której do wygrania będzie kilka ciekawych nagród. Pamiętajcie, każdy pełnoletni ma tylko 3 strzały! 🙂

CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD

O godzinie 19:00 odbędzie się oficjalna ceremonia wręczenia nagród za sezon Wiosna/Lato 2019 w rozgrywkach futsalowych i siatkarskich! Pełną listę nagród i zwycięzców możesz zobaczyć TUTAJ.

PARK LINOWY*

Na terenie obiektu znajduje się park linowy z którego również można skorzystać. Opłaty za korzystanie z atrakcji pobierane są w barze lub u instruktora.

REZERWACJA LOŻY

Podobnie jak w przypadku zgłoszeń do turnieju FIFA, Kapitanowie i Managerowie drużyn do najbliższej środy (10.07) mają czas by przesłać do nas informację o planowanej liczbie osób.

DO ZOBACZENIA NA MIEJSCU! 🙂

Leave a Reply