FUTSAL: ZAPOWIEDZI MECZOWE XI KOLEJKA [FINAŁ]

Już w tą środę i czwartek ostatnia – finałowa – kolejka piłkarskich zmagań na arenie Fulsport Ligi Firm Rzeszów. O tytuł Mistrza walczą ekipy ButyJana.pl, Linetech oraz BorgWarner. Wszystko wskazuje na to, że ostateczne rozstrzygnięcie przyjdzie wraz z dwoma ostatnimi pojedynkami w czwartkowy wieczór. Bądź razem z nami na nowej hali sportowej Uniwersytetu Rzeszowskiego lub oglądaj relacje wideo na żywo ze wszystkich spotkań! Edit: Niestety drużyna Deloitte. poinformowała, iż z przyczyn kadrowych zmuszona jest oddać mecz z ekipą Fotorz.pl walkowerem. W środę zaczynamy więc godzinę później.

Teoretyczne szansę Mistrzowskie należą obecnie do trzech drużyn, które swoje spotkania rozegrają w czwartek wieczorem. To ekipy ButyJana.pl, która ma teoretyczne największe szanse na zdobycie pierwszego w swojej karierze tytułu Mistrza rozgrywek Ligi Firm Rzeszów. Druga w kolejce, przy potknięciu ekipy Rzeszowskiego sklepu obuwniczego jest drużyna Linetech, zaś trzecia, z najmniejszymi – ale wciąż – szansami na obronę tytułu jest drużyna BorgWarner’a. ZOBACZ PEŁNĄ ANALIZĘ

O tym do kogo trafi tytuł Mistrza, kto zajmie drugie a kto trzecie miejsce zadecydują bezpośrednie czwartkowe pojedynki. Wszystkie mecze ostatniej kolejki sezonu Wiosna/Lato 2019 możecie oglądać na żywo, dzięki relacją wideo – środa i czwartek od godziny 19:15!

Edit: Niestety drużyna Deloitte. poinformowała, iż z przyczyn kadrowych zmuszona jest oddać mecz z ekipą Fotorz.pl walkowerem. W środę zaczynamy więc godzinę później.

TERMINARZ

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonHalaArtykułKolejka

RELACJE WIDEO NA ŻYWO

https://youtu.be/K-iTrsApzEM
https://youtu.be/AxUEE9Vd4Do

HALA SPORTOWA

INFORMACJE TECHNICZNE

  • Przypominamy o zakazie wnoszenia na halę sportową napojów alkoholowych, przepis tyczy się zarówno zawodników jak i kibiców.
  • Kibice proszeni są o nie stawanie na barierkach oraz krzesełkach antresoli w trakcie oglądania meczów ligowych!

Leave a Reply