SZANSE NA NAGRODY INDYWIDUALNE!

Oglądaj na żywo ostatnią kolejkę siatkarskiej Fulsport Ligi Firm Rzeszów – zobacz kto wygra zmagania w klasie play-out, kto stanie na najniższym stopniu podium, a kto zdobędzie tytuł Mistrza! Dla zawodników przygotowaliśmy również nagrody materialne – do kogo trafią zegarki Casio i dwu-osobowy voucher na weekendowy pobyt w czterogwiazdkowym Hotelu SPA Splendor?

Już w dzisiejszych spotkaniach poznamy zwycięzce klasy play-out – mecz o piąte miejsce pomiędzy BorgWarner a G2A.COM równo o godzinie 18:20. Niespełna 1,5h później do walki o trzecie miejsce przystąpią drużyny Foto-Hurt-Fotopoker i MB Aerospace. Zwieńczeniem sezonu będzie bezpośredni pojedynek o tytuł Mistrza, pomiędzy Iskra Mapei Rzeszów a ButyJana.pl – ten mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

NAGRODY INDYWIDUALNE

Podobnie jak dla najlepszych indywidualności w rozgrywkach futsalowych, tak i dla zawodników rozgrywek siatkarskich przygotowaliśmy nagrody indywidualne – to zegarki Casio o wartości rynkowej 250zł, dla najlepszego atakującego i przyjmującego, zaś zawodnik z największą liczbą punktów formy zgarnie dodatkowo voucher na dwu-osobowy weekendowy pobyt w czterogwiazdkowym Hotelu SPA Splendor.

Klasyfikacja atakujących

RankingZawodnikClubATKATKNMFOR
1Adam RewakLychee00.00.0
2Tomasz RybakLychee00.00.0
3Mateusz HołubLychee00.00.0
4Jakub SieńkoMB Aerospace00.00.0
5Hubert PartykaBorgWarner00.00.0
6Andrzej TereszkiewiczMB Aerospace00.00.0
7Łukasz GancarzLychee00.00.0
8Jacek PszonkaLychee00.00.0
9Witold ŁojekLychee00.00.0
10Damian ŚwierczekLychee00.00.0
11Karol KuśnierzLychee00.00.0
12Dmytro KachmarczykLychee00.00.0
13Kuba PłonkaLychee00.00.0
14Marcin HamerskiACC Logistics00.00.0
15Mateusz NierodaACC Logistics00.00.0
16Dawid KrzyżakACC Logistics00.00.0
17Paweł FujarowiczACC Logistics00.00.0
18Grzegorz OrzechBorgWarner00.00.0
19Ernest MrówkaBorgWarner00.00.0
20Artur TomalaMB Aerospace00.00.0
21Arkadiusz NiedbalecMB Aerospace00.00.0
22Filip PłonkaLychee00.00.0
23Michał KrygierMB Aerospace00.00.0
24Paweł PiteraPSP Strzyżów00.00.0
25Janusz PukałaPSP Strzyżów00.00.0
26Marcin MagryśBorgWarner00.00.0
27Michał WoźniakTOI TOI00.00.0
28Łukasz NowosielskiBorgWarner00.00.0
29Filip LuderaBorgWarner00.00.0
30Artur RelaTOI TOI00.00.0
31Bartłomiej ZiębaPSP Strzyżów00.00.0
32Kamil CzarnikACC Logistics00.00.0
33Bartłomiej StadnickiPSP Strzyżów00.00.0
34Bernadetta NobisMB Aerospace00.00.0
35Arkadiusz PoźniakPSP Strzyżów00.00.0
36Bartłomiej DulembaACC Logistics00.00.0
37Michał GuzikACC Logistics00.00.0
38Marcin BieszczadPSP Strzyżów00.00.0
39Paweł TonderaTOI TOI00.00.0
40Marcin DemczakMB Aerospace00.00.0
41Radosław CiakBorgWarner00.00.0
42Kamil WronaPSP Strzyżów00.00.0
43Norbert KazimierskiMB Aerospace00.00.0
44Łukasz ŁagodzińskiTOI TOI00.00.0
45Grzegorz IskraPSP Strzyżów00.00.0
46Urszula KijakACC Logistics00.00.0
47Jakub StępieńBorgWarner00.00.0
48Sylwiusz ChudyACC Logistics00.00.0
49Krzysztof ŚwiderMB Aerospace00.00.0
50Paweł RuszelPSP Strzyżów00.00.0
51Krzysztof ZdunTOI TOI00.00.0
52Łukasz GutowskiMB Aerospace00.00.0
53Kamil PrendotaTOI TOI00.00.0
54Kacper PirgaPSP Strzyżów00.00.0
55Filip TomakaACC Logistics00.00.0
56Mateusz PiteraPSP Strzyżów00.00.0
57Paweł WeselakACC Logistics00.00.0
58Patryk PiteraPSP Strzyżów00.00.0
59Dominik DrożdżBorgWarner00.00.0
60Grzegorz SzalachaMB Aerospace00.00.0
61Bartłomiej KozłowskiMB Aerospace00.00.0
62Damian ŁojekPSP Strzyżów00.00.0
63Marian GielmudaBorgWarner00.00.0
64Arkadiusz NiemiecTOI TOI00.00.0
65Artur SzegdaPSP Strzyżów00.00.0
66Łukasz ŻądłoTOI TOI00.00.0
67Albert PustelakPSP Strzyżów00.00.0
68Mateusz SyryłoBorgWarner00.00.0
69Wojciech LutyńskiBorgWarner00.00.0
70Tomasz KozłowskiBorgWarner00.00.0
71Mateusz DrabikACC Logistics00.00.0
72Łukasz WróbelMB Aerospace00.00.0
73Piotr MarćBorgWarner00.00.0
74Paweł WójtowiczMB Aerospace00.00.0
75Piotr NowakTOI TOI00.00.0
76Mateusz OczośTOI TOI00.00.0
77Damian SkałaACC Logistics00.00.0
78Michał MarciniakTOI TOI00.00.0
79Krystian WojtuńTOI TOI00.00.0

Klasyfikacja przyjmujących

RankingZawodnikClubODBODBNMFOR
1Adam RewakLychee00.00.0
2Tomasz RybakLychee00.00.0
3Mateusz HołubLychee00.00.0
4Jakub SieńkoMB Aerospace00.00.0
5Hubert PartykaBorgWarner00.00.0
6Andrzej TereszkiewiczMB Aerospace00.00.0
7Łukasz GancarzLychee00.00.0
8Jacek PszonkaLychee00.00.0
9Witold ŁojekLychee00.00.0
10Damian ŚwierczekLychee00.00.0
11Karol KuśnierzLychee00.00.0
12Dmytro KachmarczykLychee00.00.0
13Kuba PłonkaLychee00.00.0
14Marcin HamerskiACC Logistics00.00.0
15Mateusz NierodaACC Logistics00.00.0
16Dawid KrzyżakACC Logistics00.00.0
17Paweł FujarowiczACC Logistics00.00.0
18Grzegorz OrzechBorgWarner00.00.0
19Ernest MrówkaBorgWarner00.00.0
20Artur TomalaMB Aerospace00.00.0
21Arkadiusz NiedbalecMB Aerospace00.00.0
22Filip PłonkaLychee00.00.0
23Michał KrygierMB Aerospace00.00.0
24Paweł PiteraPSP Strzyżów00.00.0
25Janusz PukałaPSP Strzyżów00.00.0
26Marcin MagryśBorgWarner00.00.0
27Michał WoźniakTOI TOI00.00.0
28Łukasz NowosielskiBorgWarner00.00.0
29Filip LuderaBorgWarner00.00.0
30Artur RelaTOI TOI00.00.0
31Bartłomiej ZiębaPSP Strzyżów00.00.0
32Kamil CzarnikACC Logistics00.00.0
33Bartłomiej StadnickiPSP Strzyżów00.00.0
34Bernadetta NobisMB Aerospace00.00.0
35Arkadiusz PoźniakPSP Strzyżów00.00.0
36Bartłomiej DulembaACC Logistics00.00.0
37Michał GuzikACC Logistics00.00.0
38Marcin BieszczadPSP Strzyżów00.00.0
39Paweł TonderaTOI TOI00.00.0
40Marcin DemczakMB Aerospace00.00.0
41Radosław CiakBorgWarner00.00.0
42Kamil WronaPSP Strzyżów00.00.0
43Norbert KazimierskiMB Aerospace00.00.0
44Łukasz ŁagodzińskiTOI TOI00.00.0
45Grzegorz IskraPSP Strzyżów00.00.0
46Urszula KijakACC Logistics00.00.0
47Jakub StępieńBorgWarner00.00.0
48Sylwiusz ChudyACC Logistics00.00.0
49Krzysztof ŚwiderMB Aerospace00.00.0
50Paweł RuszelPSP Strzyżów00.00.0
51Krzysztof ZdunTOI TOI00.00.0
52Łukasz GutowskiMB Aerospace00.00.0
53Kamil PrendotaTOI TOI00.00.0
54Kacper PirgaPSP Strzyżów00.00.0
55Filip TomakaACC Logistics00.00.0
56Mateusz PiteraPSP Strzyżów00.00.0
57Paweł WeselakACC Logistics00.00.0
58Patryk PiteraPSP Strzyżów00.00.0
59Dominik DrożdżBorgWarner00.00.0
60Grzegorz SzalachaMB Aerospace00.00.0
61Bartłomiej KozłowskiMB Aerospace00.00.0
62Damian ŁojekPSP Strzyżów00.00.0
63Marian GielmudaBorgWarner00.00.0
64Arkadiusz NiemiecTOI TOI00.00.0
65Artur SzegdaPSP Strzyżów00.00.0
66Łukasz ŻądłoTOI TOI00.00.0
67Albert PustelakPSP Strzyżów00.00.0
68Mateusz SyryłoBorgWarner00.00.0
69Wojciech LutyńskiBorgWarner00.00.0
70Tomasz KozłowskiBorgWarner00.00.0
71Mateusz DrabikACC Logistics00.00.0
72Łukasz WróbelMB Aerospace00.00.0
73Piotr MarćBorgWarner00.00.0
74Paweł WójtowiczMB Aerospace00.00.0
75Piotr NowakTOI TOI00.00.0
76Mateusz OczośTOI TOI00.00.0
77Damian SkałaACC Logistics00.00.0
78Michał MarciniakTOI TOI00.00.0
79Krystian WojtuńTOI TOI00.00.0

Klasyfikacja zawodnika według formy

RankingZawodnikClubASSATKODBBLDBLDSFOR
1Adam RewakLychee000000.0
2Tomasz RybakLychee000000.0
3Mateusz HołubLychee000000.0
4Jakub SieńkoMB Aerospace000000.0
5Hubert PartykaBorgWarner000000.0
6Andrzej TereszkiewiczMB Aerospace000000.0
7Łukasz GancarzLychee000000.0
8Jacek PszonkaLychee000000.0
9Witold ŁojekLychee000000.0
10Damian ŚwierczekLychee000000.0
11Karol KuśnierzLychee000000.0
12Dmytro KachmarczykLychee000000.0
13Kuba PłonkaLychee000000.0
14Marcin HamerskiACC Logistics000000.0
15Mateusz NierodaACC Logistics000000.0
16Dawid KrzyżakACC Logistics000000.0
17Paweł FujarowiczACC Logistics000000.0
18Grzegorz OrzechBorgWarner000000.0
19Ernest MrówkaBorgWarner000000.0
20Artur TomalaMB Aerospace000000.0
21Arkadiusz NiedbalecMB Aerospace000000.0
22Filip PłonkaLychee000000.0
23Michał KrygierMB Aerospace000000.0
24Paweł PiteraPSP Strzyżów000000.0
25Janusz PukałaPSP Strzyżów000000.0
26Marcin MagryśBorgWarner000000.0
27Michał WoźniakTOI TOI000000.0
28Łukasz NowosielskiBorgWarner000000.0
29Filip LuderaBorgWarner000000.0
30Artur RelaTOI TOI000000.0
31Bartłomiej ZiębaPSP Strzyżów000000.0
32Kamil CzarnikACC Logistics000000.0
33Bartłomiej StadnickiPSP Strzyżów000000.0
34Bernadetta NobisMB Aerospace000000.0
35Arkadiusz PoźniakPSP Strzyżów000000.0
36Bartłomiej DulembaACC Logistics000000.0
37Michał GuzikACC Logistics000000.0
38Marcin BieszczadPSP Strzyżów000000.0
39Paweł TonderaTOI TOI000000.0
40Marcin DemczakMB Aerospace000000.0
41Radosław CiakBorgWarner000000.0
42Kamil WronaPSP Strzyżów000000.0
43Norbert KazimierskiMB Aerospace000000.0
44Łukasz ŁagodzińskiTOI TOI000000.0
45Grzegorz IskraPSP Strzyżów000000.0
46Urszula KijakACC Logistics000000.0
47Jakub StępieńBorgWarner000000.0
48Sylwiusz ChudyACC Logistics000000.0
49Krzysztof ŚwiderMB Aerospace000000.0
50Paweł RuszelPSP Strzyżów000000.0
51Krzysztof ZdunTOI TOI000000.0
52Łukasz GutowskiMB Aerospace000000.0
53Kamil PrendotaTOI TOI000000.0
54Kacper PirgaPSP Strzyżów000000.0
55Filip TomakaACC Logistics000000.0
56Mateusz PiteraPSP Strzyżów000000.0
57Paweł WeselakACC Logistics000000.0
58Patryk PiteraPSP Strzyżów000000.0
59Dominik DrożdżBorgWarner000000.0
60Grzegorz SzalachaMB Aerospace000000.0
61Bartłomiej KozłowskiMB Aerospace000000.0
62Damian ŁojekPSP Strzyżów000000.0
63Marian GielmudaBorgWarner000000.0
64Arkadiusz NiemiecTOI TOI000000.0
65Artur SzegdaPSP Strzyżów000000.0
66Łukasz ŻądłoTOI TOI000000.0
67Albert PustelakPSP Strzyżów000000.0
68Mateusz SyryłoBorgWarner000000.0
69Wojciech LutyńskiBorgWarner000000.0
70Tomasz KozłowskiBorgWarner000000.0
71Mateusz DrabikACC Logistics000000.0
72Łukasz WróbelMB Aerospace000000.0
73Piotr MarćBorgWarner000000.0
74Paweł WójtowiczMB Aerospace000000.0
75Piotr NowakTOI TOI000000.0
76Mateusz OczośTOI TOI000000.0
77Damian SkałaACC Logistics000000.0
78Michał MarciniakTOI TOI000000.0
79Krystian WojtuńTOI TOI000000.0

Legenda:

  • ASS – As serwisowy.
  • ATK – Skuteczny atak / blok zakończony zdobyciem punktu.
  • ODB – Skuteczne perfekcyjne przyjęcie zagrywki.
  • BLD – Błąd w ataku.
  • ASSNM – Asy serwisowe na mecz.
  • ATKNM – Skuteczne ataki / bloki zakończone zdobytymi punktami na mecz.
  • ODBNM – Skuteczne perfekcyjne przyjęcia zagrywki na mecz .
  • SA% – Skuteczność ataku w odniesieniu do serwisów, ataków, bloków oraz błędów w ataku.
  • FOR – Forma ogólna w odniesieniu do serwisów, ataków, bloków, przyjęć oraz błędów w ataku.

Leave a Reply