NESTLE-GERBER ZADECYDUJE O TYTULE MISTRZA LIGI FIRM RZESZÓW!

Po kilku kolejkach mało kto przypuszczał by, że to od drużyny Nestle-Gerber będą zależały losy tytułu Mistrza X edycji futsalowej Fulsport Ligi Firm Rzeszów. Czy Nestle-Gerber wystarczająco mocno postawi się swojemu rywalowi i zmieni dotychczasową sytuację w tabeli generalnej?

Już w przyszły czwartek (27.06.2019) okażę się do kogo trafi tytuł Mistrza X futsalowej edycji Fulsport Ligi Firm Rzeszów. Szanse na niego mają ButyJana.pl, Linetech oraz BorgWarner. Zadecydują ostatnie spotkania.

Zespół ButyJana.pl wygrywając w ostatnim meczu z ekipą Linetech zepchną drużynę Mateusza Folty [Linetech] na drugą pozycję, a sam objął fotel Lidera tabeli generalnej. Obie drużyny mają teraz po 25 punktów, jednak to dzięki wygranemu bezpośredniemu pojedynkowi ButyJana.pl są o oczko wyżej w tabeli.

MECZ DECYDUJĄCY?

Kluczowym w rozstrzygnięciu będzie pojedynek pomiędzy ButyJana.pl a Nestle-Gerber. Jeśli drużyna Rzeszowskiego sklepu obuwniczego [ButyJana.pl] wygra to spotkanie, będzie już pewna zwycięstwa w całym sezonie! A co jeśli Nestle-Gerber postanowi sprawić niespodziankę i w ostatnim meczu sezonu wygrać z Liderem tabeli generalnej? Przypomnijmy, że debiut Nestle-Gerber patrząc na tabele nie jest zbyt udany – aktualnie drużyna plasuje się na 11 pozycji z jedynie teoretyczną możliwością awansu o jedną lokatę. Ale do tego potrzebne jest zwycięstwo!

Czy chęć awansu na dziesiątą pozycję i możliwość sprawienia dużej niespodzianki – jakiej dotąd nie było w rozgrywkach LFR – będzie na tyle mobilizująca, że zespół skutecznie postawi się swojemu rywalowi z pierwszego miejsca?

LINETECH ZAPRZEPAŚCIŁ SWOJE SZANSE!

Każda z osób obserwujących rozgrywki futsalowej Ligi Firm Rzeszów, wie że największym przegranym w poprzednim tygodniu był zespół Linetech. Drużyna od kilku kolejek zajmowała pierwsze miejsce w tabeli generalnej, nie oddając go ani na chwilę. Kryzys i gorsza postawa przyszły wraz z kontuzją kluczowego zawodnika i coraz to większą – narastającą presją. Bańka pękła w dziesiątej kolejce, kiedy nacisk okazał się tak duży, że zespół tylko w jednym – najważniejszym – meczu popełnił więcej błędów niż w całym sezonie. W efekcie czego wynik po 40 minutach w spotkaniu z ButyJana.pl to 2:7.

Linetech nadal pozostaje z szansami na tytuł Mistrza, by jednak to miało miejsce, spełnionych musi zostać kilka warunków.

Wariant 1 – dający zwycięstwo drużynie Linetech.

  1. Nestle-Gerber wygrywa z ButyJana.pl w XI kolejce.
  2. Linetech wygrywa lub remisuje z BorgWarner w XI kolejce.

Wariant 2 – dający zwycięstwo drużynie Linetech.

  1. Nestle-Gerber remisuje z ButyJana.pl w XI kolejce.
  2. Linetech wygrywa z BorgWarner w XI kolejce.

BORGWARNER RÓWNIEŻ MOŻE POWALCZYĆ O OBRONĘ TYTUŁU MISTRZA!

Teoretyczne szansę na obronę tytułu Mistrza z poprzedniego sezonu należą również do drużyny BorgWarner’a. Po niezbyt udanym występie na EFBLU Tour 3 w Madrycie, zespół Marcina Mierzwy z pewnością będzie chciał pokazać się z dobrej strony w meczu kończącym X edycję LFR. By powalczyć o Mistrza, spełnionych musi zostać jednak dwa warunki.

  1. Nestle-Gerber wygrywa lub remisuje z ButyJana.pl w XI kolejce.
  2. BorgWarner wygrywa z Linetech w XI kolejce.

A wy jak myślicie? Do kogo trafi tytuł Mistrza X edycji Fulsport Ligi Firm Rzeszów?

Leave a Reply