BORGWARNER BEZ SUKCESU W EFBLU TOUR3 MADRYT!

15 i 16 czerwca 2019 Mistrz sezonu Jesień/Zima 18/19, drużyna BorgWarner reprezentowała nasz region w trzecim Europejskim Turnieju korporacyjnym EFBLU Tour 3, organizowanym tym razem w Madrycie. Śródziemnomorski klimat nie pomógł naszej ekipie w zajęciu wysokiego miejsca. Ostatecznie Turniej kończymy na dwunastej pozycji.

Nie lubimy przekazywać złych wieści, ale też nie kryjemy jeśli coś idzie nie po naszej myśli. Zespół BorgWarner’a niestety nie zaliczy swojego debiutu na arenie Międzynarodowej do udanych. Nasza drużyna przegrywając dwa spotkania w fazie grupowej (2:6 z Patrol Police Georgia i 3:4 z Marco Vet) oraz remisując 2:2 z Hiszpańską drużyną Iberdrola nie zapewniła sobie awansu do rozgrywek ćwierćfinałowych.

MECZE „POCIESZENIA”

W meczach „pocieszenia”, w rywalizacji o miejsce 9, przegrywamy z Hiszpańskim oddziałem Deloitte. 3:4, zaś w ostatnim meczu o pozycję 11 ostatecznie ulegamy zespołowi z Andory Policia d’Andorra 5:6.

Był to bardzo wymagający, ale także wbrew pozorom wyrównany turniej. Dość wspomnieć, że drużyna z naszej grupy – Marco Vet z Rumunii, z którą w ostatnich minutach straciliśmy gola, przegrywając tym samym 3:4 zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej. To pokazuje jak bardzo wyrównany poziom prezentowały drużyny i nie rzadko o wszystkim decydował jeden błąd lub więcej / mniej szczęścia na boisku.

Każda drużyna ma swoje wzloty i upadki, na lepsze czasy w rywalizacji turniejowej dla ekipy BorgWarner’a też z pewnością przyjdzie czas!

Leave a Reply