OBRONA TYTUŁU KRÓLA STRZELCÓW CORAZ TRUDNIEJSZA!

Pewna wygrana Linetech’a nad Leroy Merlin, czyli piąta kolejka zespołu Mateusza Folty, bez straty punktu! ButyJana.pl wygrywają kolejne spotkanie, tym razem G2A.COM musiało uznać wyższość rywala. Dawid Kierepka bez gola, obrona tytułu Króla Strzelców z poprzedniej edycji, teraz może być coraz trudniejsza. Deloitte. w niekompletnym składzie przegrywa z dobrze dysponowanym zespołem Collins Aerospace!

Dla Linetech’a to już piąte zwycięstwo z rzędu, które daje drużynie komplet punktów na półmetku rozgrywek w sezonie Wiosna/Lato 2019. Zespół ponadto może poszczycić się najlepszym bilansem bramkowym, który po meczu z Leroy Merlin wygląda jeszcze bardziej obiecująco. W tym meczu drużynie z Krasnego, było ciężko wykorzystać swoje mocne punkty ofensywne, ponieważ niemal cała drużyna przez dużą część spotkania zmuszona była do obstawienia swoich szeregów obronnych. Nawet tak wzmocniona defensywa nie była jednak w stanie sprostać świetnie – technicznie – prezentującemu się rywalowi. Linetech finalnie pokonuje Leroy Merlin 9:3.

Dawid Kierepka – kilkukrotny Król Strzelców rozgrywek Ligi Firm Rzeszów i najlepszy ofensywny zawodnik G2A.COM, tym razem może mieć spore problemy walcząc o obronę tytułu z poprzedniej edycji. Bowiem G2A.COM ulega w piątej kolejce zespołowi ButyJana.pl, aż 0:7. To był ciężki mecz dla pomarańczowych koszulek, zawodnicy Marcina Kryszpina nie tyle co nie strzelili swoim rywalom nawet jednego gola, co takowych prób było stosunkowo niewiele. Zawodnicy ButyJana.pl skutecznie udaremniali starania ofensywne G2A.COM jeszcze przed własnym polem karnym, za to sami znakomicie czuli się w ataku. Takowy obrót gry, daje finalnie 7:0 dla ButyJana.pl.

Najbardziej wyrównany pojedynek tego dnia, obserwowaliśmy dopiero po godzinie 21:00, kiedy na hali pojawiły się zespoły Collins Aerospace i Deloitte. Początkowo Collins wyszedł na prowadzenie, po czym umocnił je w końcówce pierwszej połowy. Deloitte. skrupulatnie próbowało odrabiać straty, jednak przy tak dobrze spisującej się defensywie rywala, nie było to łatwe. Świetnie w bramce zaprezentował się Tomasz Osip, który tylko w tym spotkaniu skutecznie interweniował, aż 13 razy. Wygrana Collins Aerospace przesuwa zespół na czwartą pozycję, zaś Deloitte. wypada za pierwszą szóstkę.

WYNIKI

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonHalaArtykułKolejka

RETRANSMISJA WIDEO

Leave a Reply