FAWORYCI POTWIERDZAJĄ WYSOKĄ DYSPOZYCJĘ!

Pierwsze dwa spotkania siatkarskiego wtorku z bezapelacyjną dominacją dwóch ekip – MB Aerospace i Iskry Mapei Rzeszów. Decydujący ostatni set w trzecim meczu, na korzyść ButyJana.pl.

MB Aerospace potwierdza stałą wysoką formę. Aż 20 asów serwisowych i 36 punktów zdobytych w ataku. W stosunku do 7 punktów zdobytych w ofensywie Hotelu Rzeszów. To bilans pierwszego meczu IV kolejki Fulsport Ligi Firm Rzeszów. Od początku sezonu drużyna pod wodzą Łukasza Gutowskiego spisuje się znakomicie, dotąd nie przegrywając ani jednego meczu. Po drugiej stronie tabeli generalnej znajduje się Hotel Rzeszów z trzema porażkami na swoim koncie.

G2A.COM ulega drużynie Iskry Mapei Rzeszów 0:3. Niemal w każdym secie zespół Mateusza Kocura [IMR] początkowo wypracowywał sobie kilkupunktową przewagę, po czym skrupulatnie utrzymywał ją do końcówki seta. W samych skutecznych atakach, ponad dwukrotnie wyprzedził swojego rywala. G2A.COM podczas rozstrzygnięcia nie było w stanie zbliżyć się do przeciwnika, na różnicę mniejszą niż 9 punktów. Zespół Rzeszowskiej Iskry Mapei potwierdza tym samym, że jest kolejnym pretendentem do udziału w play-offach i walki o najwyższe pozycję w pierwszej siatkarskiej edycji Fulsport Ligi Firm Rzeszów.

Najwięcej sportowych emocji przysporzył nam ostatni pojedynek tego dnia, w którym to drużyna ButyJana.pl pokonała Foto-Hurt 2:1. Tylko w pierwszym secie oglądaliśmy dominację ekipy Rafała Mitki [BYJ], by w drugim szala zwycięstwa przechyliła się na korzyść Foto-Hurtu. To na co czekaliśmy, to decydujący trzeci set, który po świetnej grze obu ekip zakończył się zwycięstwem ButyJana.pl 26:24. Dla zespołu Rzeszowskiego sklepu obuwniczego, to kolejny pojedynek zakończony zwycięstwem, który finalnie po czwartej kolejce plasuje zespół na trzecim miejscu. Foto-Hurt z 5 punktami w klasyfikacji generalnej zajmuje czwartą pozycję.