FUTSAL: TERMINARZ, ZESPOŁY I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Oficjalnie zakończył się proces zgłoszeń do nowego sezonu rozgrywek Ligi Firm Rzeszów! W rozgrywkach futsalowych zobaczymy 12 drużyn Firmowych, zaś w debiutującej w tym sezonie dyscyplinie siatkarskiej – 7 ekip. Poniżej prezentujemy terminarz na zbliżające się pierwsze sześć kolejek futsalowych zmagań, listę drużyn oraz szczegółowe informacje.

Będzie to pierwszy sezon rozgrywek Ligi Firm Rzeszów, w którym zmagania zostaną podzielone na dwie dyscypliny sportowe. Jako pierwsze zainaugurowane zostaną rozgrywki Futsalowe. Pierwszy mecz odbędzie się na nowej hali sportowej Uniwersyteckiego Centrum Sportu, przy ul. Zelwerowicza (Kampus URZ) już 20.03.2019, o godzinie 19:15. Drużyny siatkarskie pojawią się na parkiecie hali sportowej Centrum Turystyki i Rekreacji w Kielnarowej dwa tygodnie później – 02.04.2019. 

Poniżej prezentujemy podstawowe informacje dla Kapitanów, Managerów, Zawodników oraz Kibiców drużyn Futsalowych. Szczegółowe informacje dotyczące rozgrywek siatkarskich pojawią się już końcem przyszłego tygodnia.

DRUŻYNY FUTSALOWE

Do rozgrywek Futsalowych zgłosiło się 12 ekip Firmowych. Poniżej przedstawiamy pełną listę drużyn na sezon Wiosna/Lato 2019.

FUTSALOWY SYSTEM ROZGRYWEK

System rozgrywek Futsalowych, nie uległ zmianie. Pozostaje 11 kolejek meczowych, w systemie każdy z każdym (bez rewanżów). W sumie 11 meczów ligowych każdej drużyny w sezonie.

TERMINARZ FUTSALU

Zgodnie z regulaminem, terminarz po konsultacji z Kapitanami i Managerami drużyn został ustalony na pierwsze sześć kolejek. Terminarz na drugą część sezonu zostanie ustalony po zakończeniu piątej kolejki. Poniżej znajduje się plik do pobrania w formacie PDF. Wersja interaktywna na stronie internetowej wraz z aktualizacją bazy zespołów pojawi się już 13.03.2019.

REGULAMIN FUTSALU

Regulamin rozgrywek w sezonie Wiosna/Lato 2019 pozostał niemalże w niezmienionej formie w stosunku do dokumentu z poprzedniej edycji. Poniżej znajduje się plik do pobrania w formacie PDF. Wersja finalna na stronie internetowej pojawi się już 13.03.2019.

LISTA UCZESTNIKÓW ROZGRYWEK

Informacja dla Kapitanów / Managerów drużyn: Listę uczestników rozgrywek należy pobrać, uzupełnić i odesłać na adres mailowy biuro@ligafirm.rzeszow.pl , najpóźniej do dnia 15.03.2019.