TERAFLEX PROFESJONALNA WYKŁADZINA SIATKARSKA

W sezonie Wiosna/Lato 2019 w rozgrywkach Ligi Firm Rzeszów pojawi się nowa dyscyplina sportowa – siatkówka w składach mieszanych. Mecze rozgrywane będą na pełnowymiarowej hali sportowej CTiR WSIiZ Kielnarowa. Najważniejsze mecze odbędą się na profesjonalnej wykładzinie siatkarskiej TERAFLEX.

CTiR WSIiZ Kielnarowa

To profesjonalny obiekt sportowy, położony w malowniczym miejscu, zaledwie 10km od Rzeszowa. To tutaj swoje treningi prowadził Rzeszowski klub sportowy Asseco Resovia, odbywają się tu sparingi zespołów ligowych a także mecze międzynarodowych drużyn amatorskich. Teraz to także arena zmagań dla drużyn siatkarskich Ligi Firm Rzeszów!

PARKIET ELASTYCZNY I TERAFLEX

Hala na której prowadzone będą rozgrywki posiada specjalny elastyczny parkiet, zmniejsza on możliwość nabawienia się kontuzji do minimum, a przy tym zwiększa komfort gry w porównaniu do zwykłego podłoża. Dodatkowo staramy się, by mecze rewanżowe lub finałowej rozegrane zostały na specjalnej wykładzinie siatkarskiej TERAFLEX. To podłoże, które wykorzystywane jest podczas meczów lig profesjonalnych. O szczegółach wprowadzenia tego rozwiązania informować będziemy już początkiem Marca 2019.

Poniżej zdjęcia hali z wykładziną TERAFLEX.

ZGŁOŚ DRUŻYNĘ!

Już teraz zbierz drużynę i zgłoś się do I edycji rozgrywek siatkarskich Ligi Firm Rzeszów! Zapisy trwają do 04.03.19. Początek sezonu siatkarskiego już początkiem Kwietnia 2019. Masz pytania, skontaktuj się z nami.