ZAPISY DO NOWEGO SEZONU! ODPOWIADAMY NA PYTANIA!

Trwają zapisy do nowego sezonu rozgrywek Ligi Firm Rzeszów. Po raz pierwszy drużyny mogą zgłaszać swoje reprezentację do dwóch dyscyplin sportowych. Obok Futsalu znalazła się także Siatkówka w składach mieszanych. Zapisy potrwają do 04.03.2019.

Sezon Wiosna/Lato 2019 będzie bardzo wyjątkowy, to w końcu X jubileuszowa edycja Rzeszowskiej Ligi Firm. Z tej właśnie okazji, do „repertuaru” rozgrywek dołącza nowa dyscyplina sportowa. Mowa tutaj oczywiście o długo wyczekiwanej siatkówce w składach mieszanych. Co zrobić by wziąć udział w rozgrywkach? To bardzo proste!

 1. Skompletuj drużynę.
 2. Zapoznaj się z ofertą oraz regulaminem rozgrywek.
 3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go na nasz adres mailowy.
 4. Czekaj na oficjalną inaugurację sezonu Wiosna/Lato 2019.

FUTSAL

SIATKÓWKA

FAQ

Większość szczegółowych informacji dotyczących rozgrywek znajduje się w ofercie (futsal & siatkówka) i tam też należy szukać odpowiedzi na wszelkie pytania. Poniższa lista przedstawia odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

1.Gdzie odbywają się rozgrywki w sezonie Wiosna/Lato 2019.

 • Rozgrywki w futsalowe odbywają się na nowo otwartej hali sportowej Uniwersyteckiego Centrum Sportu w Rzeszowie, przy ul. Zelwerowicza (Kampus URZ Zalesie). Hala o wymiarach pola gry 44x24m z elastyczną profesjonalną nawierzchnią, trybunami oraz pełnym zapleczem sanitarnym.
 • Rozgrywki siatkarskie odbywają się na hali sportowej WSIiZ w Kielnarowej (Kampus WSIiZ Kielnarowa). Hala o wymiarach pola gry 18x9m + 6m strefa serwów z elastycznym parkietem, antresolą widokową oraz pełnym zapleczem sanitarnym

2. Do kiedy trwają zapisy i kiedy rozpoczyna się sezon?

 • Zapisy do obu dyscyplin trwają do 04.03.2019. Sezon futsalowy rozpoczyna się w drugiej połowie Marca 2019, zaś siatkarski początkiem Kwietnia 2019.

3. Jak długo trwa sezon i ile meczów rozegra moja drużyna?

 • Sezon trwa ok. 3-ech miesięcy. Każda drużyna rozgrywa jeden mecz ligowy w tygodniu. W przypadku 12 zespołów w jednej klasie rozgrywkowej drużyna rozgrywa 11 meczów (każdy z każdym). W przypadku 6 zespołów w jednej klasie rozgrywkowej drużyn rozgrywa 10 meczów (mecz + rewanż) + play-off’y o najwyższe lokaty lub baraże w przypadku kilku klas rozgrywkowych danej dyscypliny.

4. Co wchodzi w skład oprawy ligowej?

 • W skład oprawy ligowej wchodzą następujące punkty: koordynacja ligowa (terminarz, regulamin, obsługa), profesjonalny obiekt sportowy, profesjonalny arbiter meczowy, ratownik medyczny, relację wideo na żywo z każdego meczu, zaawansowane statystyki live-score, profesjonalne drużynowe i indywidualne sesję zdjęciowe, puchary, medale i statuetki oraz nagrody rzeczowe dla najlepszych.

5. Ile wynosi wpisowe do sezonu Wiosna/Lato 2019.

 • Wpisowe na cały sezon od drużyny jest jednorazowe i wynosi 3100zł netto (wystawiamy fv 23%). W skład tej kwoty wchodzi kompleksowa oprawa. Brak ukrytych, dodatkowych opłat.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, skontaktuj się z nami.

 • tel. 786 140 833
 • e-mail: biuro@ligafirm.rzeszow.pl
 • fb: www.facebook.pl/ligafirmrzeszow