REZERWACJA LOŻY W LYCHEE COCKTAIL BAR

Uprzejmie informujemy, iż otwarliśmy rezerwację loży w Lychee Cocktail Bar podczas After Party Ligi Firm Rzeszów 26.01.2019! Już teraz zarezerwuj miejsce dla swojej ekipy!

Inaczej, niż w poprzednich sezonach teraz rezerwacja loży odbywać się będzie bezpośrednio u Managera klubu. Jeśli już teraz znasz orientacyjną liczbę osób z Twojej drużyny, która planuje pojawić się na imprezie po oficjalnym zakończeniu sezonu i chcesz zarezerwować kilkuosobową loże, skontaktuj się z osobą odpowiedzialną za rezerwację w Lychee Cocktail Bar.

JAK ZAREZERWOWAĆ LOŻĘ?

Rezerwacja odbywa się drogą telefoniczną. Podczas rozmowy poinformuj z jakiej drużyny jesteś oraz ilu osobową lożę preferujesz. Dla ułatwienia, prosimy by rezerwację dokonywane były przez Kapitanów, Managerów lub Kierowników drużyny.

Rezerwacji można dokonać pod jednym z poniższych nr tel:

  • 884 649 199 P. Marcin Skała
  • 530 867 687 Lychee Cocktail Bar

Pamiętajcie, że liczba loży jest ograniczona – decyduje kolejność rezerwacji.

INFORMACJE DODATKOWE

Opaski uprawniające do bezpłatnego wejścia do klubu oraz możliwości skorzystania z rabatów na barze wręczane będą na hali podczas meczu pokazowego i oficjalnego rozdania nagród. Mecz pokazowy już o godzinie 18:00 na nowej Hali Uniwersyteckiego Centrum Sportu przy ul. Zelwerowicza w Rzeszowie, tuż po meczu wręczenie nagród za zakończony sezon.

Odbiór zarezerwowanych loży, jest możliwy do godziny 21:00.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA!