MECZ POKAZOWY & ZAKOŃCZENIE SEZONU JUŻ 26.01.2019!

W tym sezonie, inaczej jak zawsze odbiegamy od reguły i zakończenie sezonu organizujemy w formie meczu pokazowego na nowej hali Uniwersyteckiego Centrum Sportu, ul. Zelwerowicz! W meczu pokazowym Mistrz sezonu Jesień/Zima 18/19, drużyna BorgWarner’a zmierzy się z reprezentacją Ligi Firm Rzeszów złożoną z najlepszych indywidualności pozostałych ekip! Po meczu wręczenie nagród oraz After Party w Lychee Cocktail Bar przy koncercie Maćka Grendy i muzyce serwowanej przez DJ’a!

Mecz pokazowy to nowe rozwiązanie, które planujemy wdrożyć na stałe od tego sezonu. Mistrz danej edycji zmierzy się z najlepszymi indywidualnościami pozostałych ekip najwyższej klasy rozgrywkowej. Nominację zawodników do reprezentacji Ligi Firm Rzeszów, która stanie w szranki z Mistrzem odbywają się w systemie zamkniętym, a decyzję o przyznaniu nominacji podejmuje organizator oraz Kierownik drużyny reprezentacji (50/50). Kierownikiem drużyny reprezentacji Ligi Firm Rzeszów zostaje automatycznie Kierownik, Manager lub Kapitan firmowej ekipy, która w całym sezonie zajęła drugie miejsce. Ilość nominowanych zawodników z danej drużyny, zależy od finalnie zajętego miejsca:

  • Miejsce 2: 3 zawodników 
  • Miejsca 3-6: po 2-uch zawodników
  • Miejsca 7-12: po 1-dnym zawodniku

Mecz pokazowy będzie opiewał w oprawę sędziego futsalowego ze szczebla centralnego Polskiej Ekstraklasy Futsalowej, relację wideo na żywo z komentarzem, speakera oraz profesjonalnego fotografa.

PIERWSZY MECZ POKAZOWY

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwszy mecz pokazowy pomiędzy drużyną BorgWarner’a a reprezentacją Ligi Firm Rzeszów, złożoną z najlepszych indywidualności sezonu Jesień/Zima 18/19! Mecz pokazowy odbędzie się 26.01.2019 na nowej hali sportowej Uniwersyteckiego Centrum Sportu, ul. Zelwerowicza 9, Rzeszów (Zalesie), o godzinie 18:00. Hala otwierana jest o 17:00, zaś od 17:30 zawodnicy będą mogli przeprowadzać rozgrzewkę. Wręczenie nagród za sezon Jesień/Zima 18/19 odbędzie się również na hali sportowej, tuż po zakończeniu meczu pokazowego.

NOMINOWANI ZAWODNICY DO SKŁADU LFR

AFTER PARTY W LYCHEE!

Po zakończeniu meczu i wręczeniu nagród, zapraszamy wszystkich na After Party w Lychee Cocktail Bar. Każda osoba, która pojawi się w tym dniu na hali otrzyma opaskę uprawniającą do bezpłatnego wejścia do klubu oraz skorzystania ze specjalnie przygotowanych ofert promocyjnych na barze.

W tym dniu mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę! O godzinie 21:00 w klubie Lychee Cocktail Bar swój Live STAGE zaprezentuje Maciej Grenda, półfinalista Polskiej edycji The Voice of Poland!  (ZOBACZ COVER „STOLEN DANCE” W WYKONANIU MAĆKA W PROGRAMIE THE VOICE OF POLAND). Po koncercie zabawa przy muzyce serwowanej przez DJ’a! Jak widzicie, warto być z nami tego dnia! 🙂