LEROY MERLIN DOŁĄCZA DO ROZGRYWEK LFR!

Czy wiecie, że nazwa sklepu Leroy Merlin wywodzi się z połączenia nazwiska założyciela oraz rodowego nazwiska jego żony? Tak jest! do rozgrywek LFR dołączyła ekipa Leroy Merlin Krasne! Poniżej znajdziecie krótką historię Firmy i terminarz Drużyny na najbliższe sześć kolejek!

Leroy Merlin

Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. Firma rozpoczęła działalność we Francji w 1923 roku. Na przestrzeni lat rozwinęła się, wchodząc w skład rodzinnej grupy Association Familiale Mulliez (AFM), pioniera w dziedzinie wielkiej dystrybucji. Na Polskim rynku Firma debiutowała w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 59 sklepów. Misją Leroy Merlin jest ułatwianie klientom realizacji domów i ogrodów ich marzeń. W myśl tej filozofii sklepy Leroy Merlin to miejsca, w których każdy znajdzie produkty i porady dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań.

Leroy Merlin Polska obecna jest również w Internecie. Firma prowadzi sklep internetowy www.leroymerlin.pl, w którego ofercie znajduje się ponad 63 tys. produktów do domu i ogrodu. Pod adresem www.leroymerlin.com dostępny jest serwis korporacyjny.

Leave a Reply