BUTYJANA.PL TERAZ W ROLI PARTNERA SPORTOWEGO ORAZ ZESPOŁU!

ButyJana.pl to kolejny zespół Firmowy, który zasili szeregi Citizen Ligi Firm Rzeszów w nadchodzącym sezonie! Zobaczcie czym na co dzień zajmują się pracownicy sklepu oraz zapoznajcie się z terminarzem ekipy na najbliższe sześć kolejek!

Sklep ButyJana.pl jest partnerem sportowym LFR od kilku sezonów, teraz pracownicy wystąpią również w aktywnej roli zawodników, którzy powalczą o tytuł Mistrza w sezonie Jesień/Zima 18/19!

BUTYJANA.PL

BUTYJANA.PL to marka, która istnieje od 2006 roku. Swoją popularność zdobyła przede wszystkim w internecie ciesząc się bardzo dużym zaufaniem wśród klientów. W ofercie posiada obuwie sportowe, trekingowe, odzież i akcesoria takich marek jak: Nike, Adidas, New Balance, Skechers, Under Armour, Ecco, Reebok, Puma, Lacoste, Asics, Converse i wiele innych. Sklep posiada także dwa oddziały stacjonarne w Rzeszowie w Galerii Nowy Świat i Respanie.

BUTYJANA.PL PARTNEREM SPORTOWYM

Przypominamy również, że dzięki współpracy z ButyJana.pl wprowadziliśmy nową formułę przyznawania nagród za najładniejszą bramkę i interwencję kolejki. Teraz dzięki uprzejmości naszego partnera, każdy zawodnik który zdobędzie najwięcej punktów w głosowaniu publiczności po każdej kolejce otrzyma Voucher o wartości 50zł do wykorzystania w sklepie ButyJana.pl. Co ważne – vouchery sumują się, zatem do zgarnięcia jest spora pula! 🙂

Leave a Reply