NOWA STRONA LFR! SPRAWDŹ JEJ MOŻLIWOŚCI!

Zakończyliśmy przedostatni etap prac nad nową odsłoną witryny Ligi Firm Rzeszów – już teraz możesz sprawdzić jej możliwości!

Podczas projektowania nowej witryny, skupiliśmy się w dużej mierze nad rozbudowaniem i poszerzeniem interfejsu sportowego, odpowiedzialnego za wyświetlanie statystyk indywidualnych oraz drużynowych. Ponadto kompleksowej przebudowie uległ system oraz szata graficzna, która teraz jest responsywna i przystosowana do każdego urządzenia.

CO NOWEGO?

  • Nowy system wyświetlania raportów pomeczowych
  • Nowy system wyświetlania statystyk indywidualnych
  • Rozbudowany panel statystyk drużynowych
  • Rozbudowany panel składów drużyn
  • Nowy system terminarzy
  • Nowy panel zapowiedzi i wyników meczowych

Dzięki wykorzystaniu nowego systemu nasi koordynatorzy z dużo łatwością będą w stanie przypisywać statystyki indywidualne w trakcie trwania meczu. Wiąże się to przede wszystkim z szybszego działania samego systemu (o ok. 50%) oraz rezygnacji z sekcji „Time Line”, odpowiedzialnej za zapisywanie minut w których dane wydarzenie miało miejsce. Teraz statystyki każdego zawodnika przedstawiane są w formie listy, a następnie sumowane z pozostałymi statystykami innych zawodników. Finalnie system zlicza ogólne wartości i przedstawia je w formie procentowej lub liczbowej. Każdy zawodnik na swoim profilu ma wgląd do wszystkich statystyk.

BETA TESTY

Strona nadal jest w trakcie prac mających na celu finalne ukończenie witryny i oddanie jej do użytku przed rozpoczęciem nowego sezonu. Oddajemy ją do waszych testów. By jednak to uczynić zmuszeni byliśmy stworzyć fikcyjny terminarz, kolejki oraz mecze. Na stronie zatem znajdziecie dostęp do trzech kolejek – dwóch rozegranych i jednej nadchodzącej. Wyniki, składy drużyn, statystyki są podane wyłącznie w celach testowych nowego interfejsu. Wszystkie uzupełnione informacje są przypadkowe i nie odzwierciedlają realnej sytuacji – jest to wyłącznie symulacja opierająca się na losowych danych.

Przegląd nowego interfejsu meczowego będzie dostępny do dnia 26/08/2018.

PRZYKŁADOWE ODNOŚNIKI DO STRON:

Podane przykłady zostały wybrane w sposób losowy.

Znalazłem błąd na stronie!

Zdajemy sobie sprawę, że strona wymaga jeszcze dopracowania i paru poprawek, natomiast liczymy również na Waszą pomoc w usuwaniu błędów.

Jeśli znalazłeś błąd na stronie zgłoś go nam: biuro@ligafirm.rzeszow.pl

Leave a Reply