IMR vs FOH

Wyniki

Siatkówka Ekstraklasa Wiosna/Lato 2019

Iskra Mapei Rzeszów
FotoHurt
3 - 0
Final Score
Scoreboard points 1 set 2 set 3 set
Iskra Mapei Rzeszów 3 25 25 25
FotoHurt 0 16 17 15
ASS
8
ATK
47
ODB
24
BLD
26
ASS
1
ATK
21
ODB
22
BLD
20
Skuteczność procentowa w ataku
68%
Skuteczność ataku
52%
Skuteczność ataku

Mapei

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
1Jakub KulasaZawodnik43040064
5Mateusz KocurZawodnik12040043
6Mateusz WalasZawodnik0101160063
9Dariusz CurzytekZawodnik311070067
10Robert MyrdaLibero0080000
14Maciej KorylZawodnik0101000100
16Karol KarpLibero0000000
17Konrad WitekZawodnik011450069
 Suma 84724260068

FotoHurt

# Zawodnik Pozycja ASS ATK ODB BLD ZK CZK SA%
Mirosław SzalachaZawodnik0001000
7Michał ŚrodaZawodnik05340056
4Alex NazarenkoZawodnik0001000
5Paweł KrawiecZawodnik02430040
6Artur SzalachaZawodnik03310075
9Jacek SzalachaZawodnik05640056
10Cyprian BiernatZawodnik0001000
12Przemysław BrylińskiZawodnik16650058
 Suma 12122200052

Match Stats

ASS
8
1
ATK
47
21
ODB
24
22
BLD
26
20
ZK
0
0
CZK
0
0
SA%
68
52