NIEŁATWE ZWYCIĘSTWO ZM RZESZÓW NAD LINETECH!

Pierwsze punkty w sezonie dla Leroy Merlin po tryumfie nad G2A.COM! Niezwykłe widowisko o godzinie 21:00 zakończone zwycięstwem Zakładu Metalurgicznego. Ostatnie minuty na korzyść Deloitte. SoftSystem nadal bez punktów.

G2A.COM znów traci punkty, tym razem drużyną, która pokonała ekipę Marcina Kryszpina był debiutant w rozgrywkach LFR – Leroy Merlin. W zwycięskim zespole fantastyczną postawą w bramce wykazał się Wojciech Adamski, który aż 15-krotnie ratował swoich kolegów przed utratą gola. G2A.COM znów rozegrało spotkanie stawiając na swoich dwóch głównych ofensorów – Dawida Kierepkę i nowego w drużynie Sebastiana Cyrka. To znów nie wystarczyło, ale widoczna była techniczna poprawa względem meczu inauguracyjnego. W pojedynku numer dwa, Zakład Metalurgiczny pokonuję Linetech 5:2. Mogłoby się wydawać, że dla Wicelidera poprzedniego sezonu spotkanie to było tylko formalnością. Nic bardziej mylnego! Nowa drużyna w tym niezwykle dynamicznym pojedynku pokazała prawdziwego ducha walki i zepsuła sporo nerwów swojemu bardziej doświadczonemu rywalowi. Naszym zdaniem, gracze obu drużyn zaprezentowali dotychczas najlepsze widowisko w trakcie IX edycji rozgrywek! W ostatnim meczu Deloitte. pokonuję ekipę SoftSystem’u 3:1. Mimo, iż do niemal ostatnich minut utrzymywał się remis 1:1 i wszystko wskazywało na to, że po wyrównanym meczu drużyny podzielą się punktami, zawodnicy Pawła Bujaka przyśpieszyli w końcówce i momentalnie wyszli na dwubramkowe prowadzenie. SoftSystem nie zdołał już odrobić strat i ostatecznie po dwóch kolejkach drużyna Piotra Tomońskiego zamyka tabelę generalną.