BGW NA PODIUM. SOBUS BOHATEREM DRUŻYNY!

Zabrakło trzech sekund do historycznego remisu 0:0! Celny strzał Patryka Sobuś na moment przed gwizdkiem kończącym zmienia stan rzeczy. BorgWarner na podium w sezonie Wiosna/Lato 2018! B3TeamVIP.info musi zadowolić się piątym miejscem. G2A.COM lepsze od Deloitte. Dawid Kierepka umacnia się na pozycji Króla Strzelców - fantastyczny strzał z woleja w ostatniej sekundzie! Oba zespoły kończą sezon w środku tabeli. Jasionka Airport na zakończenie sezonu odnotowuje swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach! Całkowicie pogubiona i zdezorientowana defensywa SoftSystem'u traci, aż cztery gole w ostatnich sześciu minutach. Informatycy pozostają na siódmej pozycji w całych rozgrywkach. Jasionka Airport z honorowymi 3pkt na koncie.

19:10 H BORGWARNER B3TEAMVIP.INFO 1 - 0   Brak komentarzu

BorgWarner pokonuje B3TeamVIP.info w bezpośrednim starciu o miejsce na podium w sezonie Wiosna/Lato 2018. 40 minut bez gola - to wietrzyło historyczny wynik remisowy 0:0 w rozgrywkach Citizen Ligi Firm Rzeszów. Finalnie jednak bohaterem drużyny BGW zostaje Patryk Sobuś, który pokonuje bramkarza B3TeamVip.info w ostatnich TRZECH sekundach meczu. Tym samym zawodnik Borg’a zdobywając jedynego gola w tym spotkaniu wprowadza swój zespół na podium w sezonie Wiosna/Lato 2018! B3TeamVip.Info rozegrało chyba najlepszy mecz z pośród wszystkich dotychczasowych - przez niemal caly czas spotkanie odzwierciedlało wynik i stało na bardzo wyrównanym poziomie. Oba zespoły momentalnie po stracie piłki w ofensywnej strefie wracały do swojej lini obrony. Pod względem kondycyjnym było to duże wyzwanie. I tylko błąd B3TeamVip.info w ostatnich sekundach i strata w środkowej strefie, po której został wyprowadzony skuteczny atak BorgWarnera dały finalne rozstrzygnięcie w tym meczu.

20:10 H DELOITTE G2A.COM 3 - 5   Brak komentarzu

Deloitte. vs G2A.COM, to mecz w którym walka toczyła się w dużej mierze o nagrody indywidualne i to nagrody bardzo cenne bo zegarki marki Citizen dla Króla Strzelców i najlepszego bramkarza. Już teraz wiemy, że Dawid Kierepka pokonując w tym spotkaniu bramkarza Deloitte. dwukrotnie, powiększył swoją przewagę bramkową nad drugim w klasyfikacji Janem Miłkiem z zespołu McBraida do pięciu zdobytych goli. Również defensywie G2A.COM zależało na tym by ich bramkarz stracił jak najmniej goli, bo obecnie Marcin Kryszpin tracąc trzy gole w wczorajszym pojedynku kończy sezon z 148 punktami formy na swoim koncie i jest niemal pewnym kandydatem do statuetki i nagrody dla najlepszego bramkarza Ligi. Deloitte. rozegrał to spotkanie na swoim dobrym poziomie, który utrzymywał się od ostatnich spotkań, jednak nieco zabrakło by powstrzymać świetną ofensywę G2A.COM. Fantastycznym trafieniem w ostatniej sekundzie meczu popisuje się Dawid Kierepka i to strzał, który naszym zdaniem aspiruje do trafienia sezonu - o tym jednak zdecyduje głosowanie na portalu Facebook oraz wewnętrzne głosowanie Kapitanów drużyn. Zarówno Deloitte. jak i G2A.COM kończą sezon w środku tabeli generalnej!

21:10 H SOFTSYSTEM JASIONKA AIRPORT 4 - 5   Brak komentarzu

Wydawało się, że ostatnie spotkanie Jasionki Airport potoczy się jak większość pojedynków w rozgrywkach Ligowych - ewentualne zdobycie gola w początkowej fazie meczu, próba bronienia bramki w kolejnych upływających minutach i strata sporej ilości goli w drugiej połowie. Tak to właśnie wyglądało po tym jak Michał Lech strzelił pierwszego gola dla swojej drużyny. W późniejszym czasie to SoftSystem wiódł prym na boisku. Informatycy co chwilę wyprowadzali akcję ofensywne a Jasionka Airport broniła swojej strefy. Do końca pierwszej połowy na tablicy wyników widniało 3:1 dla ekipy Piotra Tomońskiego. W drugiej połowie to znów faworyci grali w pressingu. Do czasu... a dokładnie do 34 minuty, kiedy to bramkarza Informatyków pokonuje Maksymilian Dobosz. Jasionka Airport wyczuła szansę na remis. Kolejna szybka akcja i kolejny gol - tym razem do bramki trafia Wojciech Kowal. Minuta 37 - kompletnie rozbita defensywa SoftSystemu popełnia kolejny gol - Michał Lech wyprowadza swój zespół na prowadzenie! Na minutę przed końcem po kilku próbach, w końcu bramkarza Jasionki pokonuje Michał Karwowski - mamy remis 4:4. Ostatnie sekundy - strata Softsystemu w środkowej strefie, Jasionka Airport przy piłce - podanie Maksymiliana Dobosz wykorzystuje Wojciech Kowal! 5:4 dla drużyny Rzeszowskiego Lotniska - tak kończy się ostatnie spotkanie tego dnia. SoftSystem pozostaje na siódmej pozycji w tabeli generalnej. Jasionka Airport kończy sezon z honorowymi 3pkt na swoim koncie!