ZAPOWIEDZI XI KOLEJKA! OGLĄDAJ LIVE!

Przed nami ostatnia kolejka sezonu Wiosna/Lato 2018! Nadal drużyna Zakładu Metalurgicznego ma teoretyczne szanse na zagrożenie pozycji MB Aerospace i zdobycie tytułu Mistrza! O miejsce na podium powalczą w bezpośrednim pojedynku drużyny BorgWarner'a i B3TeamVIP.info. Z szansami pozostaje także zespół UTC Aerospace, który obecnie plasuje się na czwartym miejscu, ale przed nim ciężki pojedynek z Liderem tabeli.


Sytuacja w czubie tabeli wygląda bardzo obiecująco dla drużyny Krzysztofa Rzepy, która po dziesięciu meczach ma na swoim koncie 25 punktów. Zakład Metalurgiczny, wygrywając swój ostatni mecz w X Kolejce traci do Lidera 2 punkty i nadal pozostaje w strefie walki o najwyższą lokatę. Biorąc pod uwagę szanse statystyczne w meczach ostatniej kolejki obu tych zespołów wykres wygląda tak jak na poniższej grafice.Walka o podium także będzie stała na wysokim poziomie. W bezpośrednim pojedynku zmierzą się zespoły BorgWarner'a i B3TeamVIP.info. Drużyna Michała Sołtyska mimo debiutu w rozgrywkach plasuje się obecnie na wysokim piątym miejscu z zaledwie jednopunktową stratą do trzeciego miejsca, które obecnie zajmuje właśnie ich bezpośredni rywal w XI Kolejce. Do walki z pewnością włączyć będzie się chciała drużyna UTC Aerospace, przed którą jednak stoi bardzo trudne zadanie - to mecz z Liderem tabeli generalnej MB Aerospace - to ostatni pojedynek kończący zmagania w sezonie Wiosna/Lato 2018. Tak więc, jak widzimy rozstrzygnięcie przyjdzie dopiero po ostatnich meczach Ligowych. Pierwsze ważne spotkanie w kontekście walki o pozycje na podium już dziś o godzinie 19:10.

Wszystkie mecze możesz oglądać na żywo, dzięki naszemu partnerowi PodkarpacieLive.tv Weź udział w naszej zabawie, typuj wyniki meczów i wygrywaj zaproszenia do Japońskiej Restauracji Hoshi-Sushi!

 

ZAPOWIEDZI MECZOWE XI KOLEJKA

ŚRODA, 27.06.2018 - 11. KOLEJKAKOMENTARZE
19:10 H BORGWARNER B3TEAMVIP.INFO _ - _   Brak komentarzu
20:10 H DELOITTE G2A.COM _ - _   Brak komentarzu
21:10 H SOFTSYSTEM JASIONKA AIRPORT _ - _   Brak komentarzu
PIĄTEK, 29.06.2018 - 11. KOLEJKAKOMENTARZE
19:10 H HOSHI SUSHI TEAM MCBRAIDA _ - _   Brak komentarzu
20:10 H DEVELOPRES RYWAL ZAKŁAD METALURGICZNY _ - _   Brak komentarzu
21:10 H UTC AEROSPACE MB AEROSPACE _ - _   Brak komentarzu

 

SYSTEM TYPER

SKRÓCONY REGULAMIN TYPERA:
1) Ilość zarejestrowanych użytkowników w systemie Typer Citizen Ligi Firm Rzeszów to maksymalnie 100.
2) Tryb typera: typowany dokładny wynik.
3) Reguła punktacji: Tendecja 2pkt / Różnica bramek 3 pkt/ Wynik 4pkt.
4) Czas oddawania typów: Czas typowania kończy się 15 minut przed terminem rozpoczęcia spotkania.
5) Wyniki: Wyniki w systemie Typer zostaną uzupełnione najpóźniej do 12h od zakończenia danego meczu.
6) O wygranej decyduje:
a) Ilość zdobytych punktów w danej kolejce typowania.
b) Jeśli dwóch lub więcej uczestników po danej kolejce ma taką samą liczbę punktów, decyduje ilość zdobytych punktów w łącznej klasyfikacji (uczestnik z większą liczbą punktów wygrywa).
c) Jeśli dwóch lub więcej uczestników po danej kolejce ma taką samą liczbę punktów i taką samą liczbę punktów w klasyfikacji łącznej, decyduje data rejestracji uczestnika w serwisie Kicktipp (wcześniejszy wygrywa).
7) Nagrody: Uczestnik z największą liczbą zdobytych punktów po każdej kolejce - wygrywa: Podwójne zaproszenie na lunch wartości 70zł do Japońskiej Restauracji Hoshi Sushi w Millenium Hall. Najlepszy typer zostanie wybrany na stronie www.kicktipp.pl/lfrzeszow8  oraz informacja z "Nickiem" Typera zostanie ogłoszona po zakończeniu danej kolejki na oficjalnym profilu Facebook'owym: www.facebook.pl/ligafirmrzeszow
a) Warunkiem odbioru nagrody, jest kontakt mailowy na biuro(at)ligafirm.rzeszow.pl z organizatorem rozgrywek i podanie danych do wysyłki voucherów. Nie później jednak niż 7 dni od ogłoszenia wyników.
8) Wszelkie inne punkty, nie ujęte w powyższym zestawieniu, reguluje oficjalny regulamin serwisu www.kicktipp.pl

LINK DO TYPERA: www.kicktipp.pl/lfrzeszow8

Przed oddaniem swoich typów, należy się zarejestrować i poczekać na wiadomość autoryzacyjną, która zostanie wysłana na podany przez Państwa adres mailowy.

 

Tabela Ekstraklasy

Lp. Zespół M. Pkt. Br.
1 MB Aerospace 11 28 54
2 Zakład Metalurgiczny 11 26 74
3 BorgWarner 11 25 64
4 UTC Aerospace 11 21 49
5 B3TeamVip.info 11 21 62
6 G2A.COM 11 16 46
7 SoftSystem 11 13 36
8 Deloitte 11 12 33
9 McBraida 11 11 75
10 Hoshi Sushi Team 11 10 34
11 Developres Rywal 11 6 47
12 Jasionka Airport 11 3 25

Grają z nami