B3TEAMVIP.INFO POZOSTAJE W WALCE O PODIUM

Sporo błędów w końcówce - Hoshi Sushi Team traci, aż trzy bramki w ostanich cztrech minutach! Zakład Metalurgiczny z szansami na zagrożenie pozycji Lidera tabeli - MB Aerospace. Dominacja BorgWarnera w niemal każdym aspekcie spotkania. Przebudzenie G2A.COM przychodzi zbyt późno! Trzy bramki dla Dawida Kierepki - zawodnik G2A.COM wysuwa się na prowadzenie w walce o tytuł Króla Strzelców. Bramkarz ekipy góruje w klasyfikacji na najlepszego bramkarza, ponad 30pkt formy przewagi nad goalkeeperem drużyny Deloitte! B3TeamVIP.info deklasuje rywala i wciąż pozostaje z teoretycznymi szansami na podium - wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce!

19:10 H ZAKŁAD METALURGICZNY HOSHI SUSHI TEAM 6 - 4   Brak komentarzu

Zakład Metalurgiczny nadal pozostaje z teoretycznymi szansami na zagrożenie pozycji Lidera tabeli - MB Aerospace. Zespół Jakuba Sowy wygrywając w pojedynku z Hoshi Sushi Team, dopisuje do swojego konta 3pkt, tym samym nadal pozostaje z dwupunktową stratą do pierwszego miejsca. Mecz początkowo układał się na korzyść Hoshi Sushi Team i wydawało się, że drużyna z branży gastronomicznej zrobi tutaj sporą niespodziankę. Pierwszy gol dla ZM Rzeszów pojawia się dopiero w 18 minucie po trafieniu Piotra Hałdys. Po rozpoczęciu drugiej połowy Hoshi Sushi odpuściło grę w presingu. ZM Rzeszów szybko wykorzystało trochę wolnego miejsca - padają gole w 26 i 27 minucie. Hoshi Sushi doprowadza do remisu w 35 minucie. To co w kolejnych minutach wydarzyło się w defensywie Hoshi Sushi chyba sami zawodnicy nie do końca wiedzą. Trzykrotne rozpracowanie lini obronnej zajęło drużynie Zakładu Metalurgicznego zaledwie dwie minuty. Mimo strzelonej w ostatnich sekundach bramki dla Hoshi Sushi Team przez Daniela Przywarę, zespół Japońskiej Restauracji z ul. Kopisto 1, przegrywa z faworytem spotkania 4:6.

20:10 H G2A.COM BORGWARNER 3 - 4   Brak komentarzu

BorgWarner wygrywa z G2A.COM 4:3, tym samym utrzymuje swoje trzecie miejsce w tabeli generalnej. Niemal przez całą część spotkania drużyna BGW ze spokojem mogła rozgrywać piłkę między swoimi zawodnikami i budować akcje ofensywne bez większych problemów. Zawodnicy G2A.COM najzwyczajniej nie nadążali za tempem narzuconym przez rywala. Upragnione gole dla drużyny z branży gamingowej [głównie w konteście walki o tytuł Króla strzelców] pojawiły się dopiero w 29, 37 i 39 minucie - strzelcą wszystkich był właśnie Dawid Kierepka - z czego dwa ostatnie padły po znakomitych dalekich podaniach od bramkarza i przy nadmiernym rozkojarzeniu zawodników Borg'a, którzy jakby się wydawało byli już pewni zwycięstwa. Niedużo brakowało, a G2A.COM mogło doprowadzić do remisu... Przed drużyną BorgWarnera ciężki pojedynek w XI Kolejce z B3TeamVIP.info, który to zespół mimo debiutu w rozgrywkach już walczy o miejsce na podium. G2A.COM pozostała walka o nagrody indywidualne - Króla strzelców, MVP i najlepszego bramkarza!

21:10 H B3TEAMVIP.INFO SOFTSYSTEM 5 - 0   Brak komentarzu

Ostatni mecz tego dnia i pojedynek kończący zmagania w X Kolejce sezonu Wiosna/Lato 2018 to spotkanie pomiędzy B3TeamVIP.info a SoftSystem'em. Mimo różnicy punktowej dzielącej oba zespoły w tabeli generalnej spodziewaliśmy się bardziej wyrównanego widowiska. Jak się jednak okazuje utrata najbardziej bramkostrzelnego zawodnika w drużynie odbiła się na grze ofensywnej SoftSystemu. Przypomnijmy, że za czerwoną kartkę w X Kolejce pauzował Michał Karwowski. Nawet powrót do szeregów drużyny Informatyków Marcina Łukasiewicza, wyróżnionego w poprzednich sezonach nagrodą dla najlepszego bramkarza nie pomógł w nawiązaniu wyrównanej walki z rywalem. Zespół B3TeamVIP.info po prostu dominował na boisku i kontrolował grę w niemal każdym aspekcie, o czym świadczy choćby fakt, że już pierwszy gol dla "Różowych koszulek" pada w 3 minucie meczu po trafieniu Kapitana zespołu Michała Sołtyska. Bramkarz SoftSystemu miał co robić - blisko 25 razy musiał interweniować przy akcjach ofensywnych B3TeamVIP.info. Pięciokrotnie sztuka obrony się nie udała. B3TeamVIP.info wygrywa 5:0 i pozostaje w walce o miejsce na podium - już nie możemy doczekać się ostatniej kolejki i meczów rozstrzygających!

WYNIKI TYPER X KOLEJKA

Transmisja na żywo z wczorajszych meczów odbywała się z dość sporymi problemami. Wpływ na to najprawdopodobniej ma fakt, iż korzystamy z nadajników zlokalizowanych na stadionie Stali Rzeszów, a jak wiadomo wczoraj na tym obiekcie odbywał się duży event kultularny. Spora liczba osób oraz tysiące urządzeń mobilnych mogły zakłucać połączenie internetowe z naszym nadajnikiem. Dlatego też prędkość przesyłu danych była niewystarczająca lub niestabilna. Za utrudnienia przepraszamy.