CIĘŻKIE SPOTKANIE DLA LIDERA TABELI!

Deloitte. skutecznie broni się do końca pierwszej połowy, druga część meczu zdecydowanie na korzyść Faworytów spotkania. Po niezwykle zaciętym meczu MB Aerospace pokonuje Hoshi Sushi Team i utrzymuje fotel Lidera tabeli generalnej! McBraida bez szans w starciu z wyżej notowaną drużyną BorgWarner'a, na tablicy wyników po 40 minutach - 14:4. Miłek z czerwoną kartką - to będzie trudna walka o tytuł Króla Strzelców.

19:10 H DELOITTE ZAKŁAD METALURGICZNY 0 - 6   Brak komentarzu

Dobra pierwsza część spotkania w wykonaniu lini defensywnej drużyny Deloitte, bo to ich głównym zadaniem było, to by w tym meczu nie dopuścić rywala pod swoją bramkę. Zakład Metalurgiczny z wyraźnymi problemami budował swoje akcje - podobnie jak w meczu z BorgWarner'em, który przypomnijmy dla zawodników Jakuba Sowy zakończył się na niekorzyść. Przebudzenie w szeregach aktualnego Wicelidera tabeli przyszło w drugiej częśći meczu. To wtedy ekipa w szaro-niebieskich strojach podwyższyła stan konta z jednego na sześć trafień. Napewno to spotkanie, do jednego z najlepszych może zaliczyć Michał Szostek, defensywny zawodnik ZM Rzeszów, który do bramki Bartłomieja Cesarza trafiał, aż trzykrotnie. Finalnie Zakład Metalurgiczny wygrywa 6:0.

20:10 H HOSHI SUSHI TEAM MB AEROSPACE 1 - 3   Brak komentarzu

Co za mecz! Czerwona kartka dla bramkarza drużyny Hoshi Sushi już w czwartej minucie gry. Mnóstwo świetnej technicznej - bardzo szybkiej - gry w środku pola. Trochę ostrych wymian zdań pomiędzy zawodnikami, po kilku groźnych przewinieniach. Gol dla MB Aerospace tuż przed końcem pierwszej połowy, wyrównanie w 28 minucie! Coraz więcej ostrzejszej gry i fauli na zawodnikach obu ekip. Dwa trafienia dające zwycięstwo na konto MB Aerospace w 36 i 37 minucie, po których Hoshi Sushi traci nieco zapał do gry, jednak emocje nie gasną, aż do ostatnich sekund. Bramkarza MB Aerospace próbuje pokonać Konrad Pokusa i Paweł Kozak, jednak ani jeden ani drugi nie trafia piłką w światło bramki. Bardzo ciężki mecz dla obu drużyn, finalnie kończy się na korzyść MB Aerospace i to właśnie drużyna Krzysztofa Rzepy aktualnie plasuje się na pierwszym miejscu tabeli generalnej sezonu Wiosna/Lato 2018!

21:10 H BORGWARNER MCBRAIDA 14 - 4   Brak komentarzu

Absolutna dominacja drużyny BorgWarner'a w spotkaniu z McBraidą. Wydawało się, że ekipa pod przywódctwem Mariusza Małachowskiego mimo braków w podstawowym składzie będzie chciała powalczyć o punkty i miejsce w generalce. Przeciwnicy szybko jednak pogrzebali te nadzieję, strzelając aż osiem goli w pierwszej częśći meczu i dokładając sześć w drugiej połowie. W tym czasie McBraidzie udało się pokonać defensywę rywali tylko czterokrotnie i to dwukrotnie przez Jana Miłka, który na domiar złego otrzymał czerwoną kartkę w 34 minucie, co stawia najlepszego ofensywnego zawodnika McBraidy w niekorzystnej sytuacji w kontekście walki o tytuł Króla Strzelców.