SOFTSYSTEM ULEGA G2A.COM!

Pewne zwycięstwo B3TeamVIP.info i aktualny awans z szóstego na czwarte miejsce! W Informatycznych derbach Rzeszowa G2A.COM lepsze od SoftSystemu. Emocje do ostatniego gwizdka w meczu Developres Rywal Rzeszów vs UTC Aerospace - finalnie to jednak faworyci spotkania dopisują do swojego konta 3pkt.

19:10 H B3TEAMVIP.INFO JASIONKA AIRPORT 10 - 3   Brak komentarzu

Jasionka Airport na tym meczu w znacznie zredukowanym składzie - tylko 5 podstawowych zawodników pojawiło się tego dnia, by zmierzyć się z liczniejszą w składzie ekipą B3TeamVIP.info, która przypomnijmy z kolejki na kolejkę pnie się ku górze tabeli. Na bramce w drużynie z Jasionki - Kapitan i Manager zespołu Mirosław Niemiec. Zaskoczenia nie było, bo już w pierwszych minutach meczu do bramki rywala skutecznie trafiają ofensywni zawodnicy Michała Sołtyska [B3TeamVIP.info]. Kolejne minuty to znów mocny ostrzał bramki Rzeszowskiego Lotniska, tu jednak swoje ukryte zdolności bramkarskie pokazuje Mirosław Niemiec, w tym spotkaniu ratuje swoją drużynę przed utratą kolejnych bramek niemal dwudziestokrotnie. Na 5 minut przed gwizdkiem kończącym spotkanie dopuszcza się jednak przewinienia karanego czerwoną kartką i zespół musi kończyć mecz w czwórkę. Wtedy też padają kolejne cztery bramki na konto "różowych koszulek". Jasionka w tym meczu tylko kilkukrotnie była wstanie zagrozić bramce Piotra Kowalskiego, trzy próby okazały się skuteczne i finalnie mecz kończy się wynikiem 10:3 dla B3TeamVIP.info.

20:10 H SOFTSYSTEM G2A.COM 1 - 4   Brak komentarzu

W Informatycznych derbach Rzeszowa G2A.COM pokonuje SoftSystem trzema bramkami. Kluczowe w tym pojedynku okazały się dwie akcje Dawidka Kierepki w 9 i 12 minucie oraz jedna Łukasza Głuch w 10 minucie, bo po tych trzech szybkich i skutecznych trafieniach zespół Piotra Tomońskiego [SoftSystem] jakby nieco zwolnił oraz pojawiły się widoczne problemy z odpowiednim budowaniem akcji ofensywnych. Dużo gry w środkowej strefie boiska przed i po gwizdku kończącym pierwszą część meczu. Kolejny i ostatni gol, również na konto G2A.COM pada na niespełna dziesięć minut przed końcem. Strzelcą również pozostaje Dawid Kierepka, zaliczając tym samym Hat-tricka w meczu VIII Kolejki. SoftSystem ustępuje z najniższego miejsca podium, na rzecz UTC Aerospace, zaś G2A.COM dopisuje do swojego konta 3pkt i aktualnie przesuwa się na siódmą pozycję w tabeli generalnej.

21:10 H DEVELOPRES RYWAL UTC AEROSPACE 5 - 6   Brak komentarzu

Wydawać by się mogło, że do tego meczu ekipa Developres Rywal Rzeszów podeszła bez najmniejszych obaw. Mimo, iż ich rywal stale plasuje się na najwyższych lokatach w tabeli generalnej rozgrywek. Już w pierwszych minutach, bramkarza Tomasza Osip [UTC Aerospace] pokonuje Grzegorz Pilawski. W póżniejszym czasie UTC Aerospace doprowadza do wyrównania, jednak Developres nie ustępuje nawet na krok. Do przerwy faworyt prowadzi tylko jedną bramką. Zmiana i chęć wypracowania przewagi przychodzi po gwidku w 21 minucie. UTC Aerospace dominuje na boisku przez kolejne dziesięć minut drugiej połowy, zespół Michała Karkuta pokonuje wtedy bramkarza rywali, aż trzykrotnie. Jednak, na dziesięć minut przed końcem pojawia się lekkie rozkojarzenie w szeragach faworytów. Przewaga UTC Aerospace topnieje, a Developresowi brakuje już tylko jednej bramki do remisu. Mimo, znakomitej gry ofensywnej zawodników w żółtych koszulkach w samej końcówce spotkania, UTC utrzymuje swoją przewagę i dopisuje do swojego konta 3pkt.