OSTRZAŁ BRAMKI G2A! B3TEAM WYGRYWA 8:4!

Coraz wyższy poziom Hoshi Sushi Team - remis 3:3 w meczu z jednym z najlepszych zespołów Ligi Firm Rzeszów. MB Aerospace wykorzystuje daną szansę, wygrana z Deloitte. skutkuje awansem na pierwsze miejsce tabeli generalnej! Potężny ostrzał bramki G2A.COM w ostatnim meczu, B3TeamVIP.info nie dało najmniejszych szans swojemu rywali!

NIESTETY Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH TRANSMISJA Z DRUGIEGO DNIA VII KOLEJKI NIE BĘDZIE DOSTĘPNA. AWARII ULEGŁ SPRZĘT TRANSMISYJNY PODCZAS ROZGRYWANEGO PIERWSZEGO MECZU TEGO DNIA. ZA UTRUDNIENIA JESZCZE RAZ PRZEPRASZAMY!

19:10 H UTC AEROSPACE HOSHI SUSHI TEAM 3 - 3   Brak komentarzu

Niezwykle wyrównane i zacięte spotkanie pomiędzy drużyną Hoshi Sushi Team a UTC Aerospace kończy się remisem 3:3. Obie drużyny zaprezentowały naprawdę dobry futsal który, aż chciało się oglądać. Niestety zobaczyć go mogły jedynie osoby, które pojawiły się bezpośrednio na Hali ZSE w Rzeszowie, ponieważ końcem pierwszej połowy piłka po strzale niefortunnie uderzyła w sprzęt transmisyjny, co skutkowało przerwaniem relacji na żywo. Bramki dla UTC Aerospace zdobywali: dwukrotnie Sławomir Cieśla i raz Wojciech Stopyra, zaś dla Hoshi Sushi Team, kolejno: Daniel Przywara, Mateusz Lelek i Rafał Przywara. Drużyna UTC Aerospace z powodów kontuzji musiała kończyć to spotkanie bez zawodników rezerwowych. Nerwowe, ostatnie minuty jednak nie przyniosły zmiany wyniku i obie drużyny po siódmej kolejce dopisują do swojego konta po 1pkt.

20:10 H MB AEROSPACE DELOITTE 5 - 2   Brak komentarzu

W meczu numer dwa drużyna MB Aerospace podejmowała ekipę Deloitte. Dla MB Aerospace było to niezwykle ważne spotkanie w kontekście walki o fotel Lidera. Zawodnicy Krzysztofa Rzepy nie zmarnowali danej im szansy. Pewnie pokonali osłabioną w składzie drużynę Deloitte. 5:2. Mimo jednoznacznego wyniku i drugiej bramki dla Firmy audytorskiej [Deloitte.] dopiero w ostatnich sekundach, zespół Kamila Sowy prezentował dobry poziom. Biorąc pod uwagę to z kim przyszło im się zmierzyć, kilka sytuacji naprawdę zasługuje na pochwałę. Oczywiście przewaga w linii ofensywnej była po stronie Faworytów, którzy niemal dwudziestokrotnie zagrażali bramce strzeżonej przez Bartłomieja Cesarz. 5 strzałów okazało się być skutecznymi i tym oto sposobem, po przegranej w meczu siódmej kolejki drużyny Zakładu Metalurgicznego, fotel Lidera obejmuje zespół MB Aerospace z jednopunktową przewagą nad swoim najgroźniejszym rywalem. Spotkanie bezpośrednie już w IX kolejce!

21:10 H G2A.COM B3TEAMVIP.INFO 4 - 8   Brak komentarzu

Chyba każdy, kto śledzi rozgrywki w sezonie Wiosna/Lato 2018 przypuszczał, że ostatni pojedynek tego dnia będzie należał do tych z kategorii bardzo wyrównanych, z zatrzymywaną ostatnią minutą przy wyniku stykowym w końcówce meczu. B3TeamVIP.info drużyna, która przystąpiła do rozgrywek w tym sezonie, podobnie jak Hoshi Sushi Team prezentuje lepsze zgranie z meczu na mecz, zaś G2A.COM to doświadczeni zawodnicy, którzy mają za sobą już kilka sezonów i w szeregach aktualnego Lidera tabeli indywidualnej Króla Strzelców. Jakież było zdziwienie, kiedy w drugiej połowie drużyna B3TeamVIP.info niemal nie wychodziła z pola karnego swoich rywali. Marcin Kryszpin, Kapitan i bramkarz drużyny G2A.COM miał co robić. W sumie na jego bramkę oddano, aż 25 strzałów z czego notabene "tylko" osiem okazało się wpaść do siatki. To niewątpliwie zasługa zawodnika, grającego na pozycji GK. Mimo, nieprzerwanych ataków B3TeamVIP.info i naprawdę groźnych dwójkowych / trójkowych akcji w wykonaniu Grzegorza Miś, Marcina Pożyczek czy Piotra Szmeli bramkarz w większości sytuacji nie dawał za wygraną i popisywał się znakomitymi interwencjami. W tym meczu poniżej oczekiwań zaprezentowała się jednak ofensywna linia G2A.COM, zawodnicy skutecznie trafiali do bramki rywala tylko czterokrotnie, przy tym stwarzając sobie zaledwie kilka sytuacji podbramkowych.

NIESTETY Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH TRANSMISJA Z DRUGIEGO DNIA VII KOLEJKI NIE BĘDZIE DOSTĘPNA. AWARII ULEGŁ SPRZĘT TRANSMISYJNY PODCZAS ROZGRYWANEGO PIERWSZEGO MECZU TEGO DNIA. ZA UTRUDNIENIA JESZCZE RAZ PRZEPRASZAMY! Z TRANSMISJAMI WIDEO NA ŻYWO WRACAMY JUŻ ZA DWA TYGODNIE - PODCZAS MECZÓW VIII KOLEJKI - TYM RAZEM ZAOPATRZENI W PANCERNY SPRZĘT! :)