BORGWARNER POKONUJE LIDERA TABELI!

HIT KOLEJKI - BorgWarner po świetnym występie deklasuje Lidera tabeli generalnej - ZM Rzeszów! Jasionka Airport nie może odbić się od dna - kolejna porażka tym razem w meczu z drużyną Developres'u Rywal Rzeszów. Najlepszy "Comeback" w tym sezonie - SoftSystem odrabia straty w drugiej połowie i wychodzi na prowadzenie po efektownej końcówce!

19:10 H ZAKŁAD METALURGICZNY BORGWARNER 2 - 7   Brak komentarzu

Brak koncentracji, gorszy dzień czy może po prostu zdecydowanie lepsza gra przeciwników, doprowadziły do tak złego i niekorzystnego wyniku dla drużyny aktualnego Lidera tabeli - ZM Rzeszów. Ekipa Jakuba Sowy przegrywa w meczu VII Kolejki z znakomicie dysponowanym zespołem BorgWarner'a. O ile po pierwszej połowie mogliśmy liczyć na wyrównaną końcówkę, z emocjami aż do ostatniej minuty. O tyle już po kilku chwilach drugiej części BorgWarner był na zdecydowanym prowadzeniu, pozostawiając ofensywę przeciwnika daleko w tyle. BGW nie odpuszczał nawet na momemnt, atakując bramkę swojego rywala niemal w każdej minucie, przy tym strzelając gol za golem. ZM Rzeszów znacznie poniżej oczekiwań. Tak zły występ może skutkować nawet utratą pozycji Lidera po jutrzejszych spotkaniach - teraz wszystko zależy od MB Aerospace.

20:10 H DEVELOPRES RYWAL JASIONKA AIRPORT 7 - 1   Brak komentarzu

Jasionka Airport nadal nie może znaleźć sposobu na pierwszy wygrany mecz w tym sezonie. Tym razem zawodnicy Mirosława Niemiec ulegają w starciu z drużyną Developres'u Rywal Rzeszów. Po raz kolejny znakomicie w bramce Krystian Pazdan, który skutecznie blokował większość groźnych strzałów napastników z Lotniska. Z każdą utratą gola zespół z Doliny Lotniczej coraz bardziej tracił motywację do wyprowadzania akcji ofensywnych, co skutecznie w środkowej strefie wykorzystywali zawodnicy w żółtych koszulkach [Developres Rywal]. Po zwycięstwie Developres'u 7:1 sytuacja w tabeli nie uległa zmianie, nadal oba zespoły zajmują niższe miejsca w generalce.

21:10 H MCBRAIDA SOFTSYSTEM 6 - 7   Brak komentarzu

Aż cztero bramkowa przewaga McBraidy, którą zawodnicy wypracowali sobie początkiem drugiej połowy, zaczeła maleć w ostatnich minutach spotkania. W efekcie czego zawodnicy Piotra Tomońskiego [SoftSystem] na cztery minuty przed gwizdkiem kończącym mecz byli na równej pozycji bramkowej z rywalem. W 38 minucie świetnie dysponowany Dawid Dragan wyprowadza ekipę "Informatyków" na prowadzenie! McBraida pomimo podjętych kolejnych prób na zdobycia gola, kończy mecz z bilansem sześciu zdobytch i siedmiu straconych goli. Zdecydowanie to jeden z najbardziej efektownych "powrotów" w tym sezonie, w zaledwie dziesięć minut drużyna będąca na "straconej" pozycji odrabia straty, a w końcówce strzela zwycięskiego gola. SoftSystem aktualnie wraca na najniższy stopień podium, zaś McBraida pozostaje na swojej ósmej pozycji.