Mistrzowie

Aktualności

JUŻ WIEMY! SOFTSYSTEM WICEMISTRZEM I LIGI!

Pewne czwarte miejsce dla McBraidy, po oddanym meczu przez Asseco Rzeszów. "Dwu cyfrówka" dla BorgWarnera, drużyna deklasuje osłabionego w składzie rywala z szóstego miejsca. Świetne spotkanie w I Lidze i drugie miejsce dla SoftSystemu.

MECZ 1

Niestety z uwagi na sytuację losową w zespole Asseco Rzeszów, drużyna nie zdołała zebrać pełnego składu na mecz X Kolejki. W związku z tym mecz Asseco Rzeszów vs McBraida, uznany jest jako walkower w stosunku bramkowym 5:0 na korzyść McBraidy.

19:00 H MCBRAIDA ASSECO RZESZÓW 5 - 0   Brak komentarzu

MECZ 2

Drużyna BorgWarner'a pokonując swojego rywala 12:0 w ostatnim meczu ligowym sezonu Jesień/Zima 2017/18, udowodniła że fotel wicelidera należy im się jak nikomu innemu. Kompletnie rozbita drużyna Myszki S.C, która już w pierwszych minutach straciła bramkę dodatkowo osłabiona była przez braki kadrowe, co w efekcie doprowadziło do tak wysokiej różnicy bramkowej na korzyść BGW. Myszka S.C. pozostaje na szóstym miejscu w tabeli Ekstraklasy z 4 punktami na swoim koncie, zaś BorgWarner kończy sezon z bilansem pięciu wygranych, trzech zremisowanych i dwóch przegranych spotkań, co w efekcie daje 18 punktów w klasyfikacji ogólnej i drugie miejsce w tabeli!

20:00 H BORGWARNER MYSZKA S.C. 12 - 0   Brak komentarzu

MECZ 3

W drugim rozgrywanym meczu tego dnia o godzinie 21:00 zmierzyły się ekipy I Ligowe. Znakomite spotkanie, pełne sportowych emocji i dynamicznej postawy obu drużyn. Mimo, iż dla Deloitte. sprawa była już jasna, bo pierwsze planowe spotkanie tego dnia, z przyczyn losowych zostało poddane przez Asseco Rzeszów i dzięki temu McBraida mogłabyć już pewna swojego czwartego miejsca. Co prawda, przez większość spotkania to drużyna "Informatyków" była na prowadzeniu, jednak Deloitte. nie odstawał na więcej niż 1-2 bramki. Dopiero ostatnie minuty przyniosły rozstrzygnięcie i spektakularne zwycięstwo SoftSystemu, kiedy do bramki rywala trafiają Piotr Tomoński 48' i zaraz po nim Michał Karwowski 48'.

21:00 H SOFTSYSTEM DELOITTE 6 - 3   Brak komentarzu