ZAPOWIEDZI X KOLEJKA! OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Przed nami ostatni tydzień rozgrywek w sezonie Jesień/Zima 2017/18! Poznaliśmy już zwycięzce Ligi oraz najlepszą drużynę I Ligi. Mecze zaległe dały odpowiedź na to, kto będzie cieszyć się z miana wicelidera Ekstraklasy tego sezonu. Zatem dziesiąta kolejka rozstrzygnie sytuację kolejnych miejsc. Sprawdź teoretyczne szanse zespołów na zajmowane pozycje.

 

DZIEŃ 1 [01.02.2018]

MECZ 1
Asseco Rzeszów, po niezbyt udanym sezonie plasuje się na ostatnim miejscu I Ligi. Zespół Przemysława Misztal przegrywając oba spotkania z Deloitte. nie ma już szans na wyższą lokatę, nawet przy pozytywnym wyniku w ostatnim meczu. Dla McBraidy, czwarta pozycja to wszystko na co mogą liczyć zawodnicy Krystiana Tendery w tym sezonie. By ją pewnie utrzymać potrzebują minimum remisu dzisiejszego wieczoru.

19:00 H MCBRAIDA ASSECO RZESZÓW _ - _ 60% - 40%  Brak komentarzu

 

MECZ 2
Myszka S.C. rozpoczęła ten sezon od spektakularnego zwycięstwa w meczu II Kolejki z zespołem UTC Aerospace. Jednak kolejne spotkania kończyły się przegraną, a UTC Aerospace w meczu rewanżowym odrobiło stratę i wyszło na jednobramkowe prowadzenie w meczach bezpośrednich. Aktualnie drużyna Grzegorza Kret zajmuje szóste miejsce i nie ma już szans na wyjście ze strefy spadkowej. BorgWarner remisując w meczu zaległym z MB Aerospace w ostatni piątek, ostatecznie zapewnił sobie tytuł wicelidera Ekstraklasy. Dzisiejsze spotkanie nie będzie miało już żadnego wpływu na zajmowaną pozycje.

20:00 H BORGWARNER MYSZKA S.C. _ - _ 70% - 30%  Brak komentarzu

 

MECZ 3
Dla obu zespołów to spotkanie będzie ważne w kontekście utrzymania obecnie zajmowanych pozycji i walki o wyższe. SoftSystem ma tylko jednopunktową przewagę nad trzecim w tabeli zespołem Developres Rywal Rzeszów. By być pewnym utrzymania fotela wicelidera, "Informatycy" muszą okazać się lepsi w dzisiejszym meczu z Deloitte. Zespół Kamila Sowy - Deloitte. ma jeszcze szanse na czwarte miejsce, ale tylko wtedy gdy McBraida przegra w wcześniejszym meczu z Asseco Rzeszów.

21:00 H SOFTSYSTEM DELOITTE _ - _  63% - 37% Brak komentarzu

 

DZIEŃ 2 [02.02.2018]

MECZ 1
UTC Aerospace, które z sezonu na sezon zajmowało drugie miejsca w njawyższej klasie rozgrywkowej, w tym musiało ustąpić drużynie BorgWarner'a, która remisując w meczu zaległym w ostatni piątek, zapewniła sobie tytuł wicelidera. Sytuacja w środku tabeli Ekstraklasy jest o tyle niejasna, że wszystkie trzy zespoły mają po 12 punktów. Tak więc, by utrzymać trzecią lokatę UTC Aerospace musi okazać się lepsze tego wieczoru. Nie będzie to łatwe, bo rywalem jest Mistrz Ekstraklasy - Zakład Metalurgiczny.

18:00 H UTC AEROSPACE ZAKŁAD METALURGICZNY _ - _  33% - 67% Brak komentarzu

 

MECZ 2
Developres Rywal Rzeszów po bardzo dobrym sezonie, już w tamtej kolejce zapewnił sobie podium w I Lidze. Teraz zespół Sławomira Noworól walczy o drugie miejsce z drużyną SoftSystem'u. Kluczowy w tym starciu będzie wynik w meczu czwartkowym, gdzie SoftSystem rozgrywa swoje ostatnie ligowe spotkanie. Jeśli "Informatycy" okażą się lepsi, Developres w swoim piątkowym meczu z OIL Rzeszów będzie walczył jedynie o to, by na koniec przerwać zwycięską passę lidera tabeli OIL Rzeszów. Przypomnijmy, że "Lekarze" do tej pory nie przegrali ani jednego meczu i zbliżają się do historycznego wyniku - 10 wygranych z rzędu, w meczach ligowych.

19:00 H DEVELOPRES RYWAL OIL RZESZÓW _ - _  32% - 68% Brak komentarzu

 

MECZ 3
Sezon Jesień/Zima 2017/18 kończymy spotkaniem, które rozstrzygnie sytuację na najniższym stopniu podium oraz tuż po za nim. To czy G2A.COM czy MB Aerospace zdobędzie brązowy medal w dużej merze zależy od wyniku w pierwszym meczu tego dnia, gdzie ZM Rzeszów podejmuje UTC Aerospace. Jeśli UTC przegra to spotkanie, o trzecie miejsce w spotkaniu bezpośrednim powalczy G2A.COM z MB Aerospace. Jeśli UTC Aerospace wygra z liderem tabeli, a G2A.COM wygra z MB Aerospace, to trzecie miejsce należeć będzie do UTC z uwagi na lepszy stosunek bramkowy w meczach bezpośrednich. Natomiast jeśli lepsze w tym spotkaniu okażę się MB Aerospace, to według regulaminu zadecyduje różnica goli wynikająca z strzelonych do straconych. Ta statystyka na chwilę obecną zdecydowania przemawia na korzyść MB Aerospace.

20:00 H G2A.COM MB AEROSPACE _ - _ 46% - 54%  Brak komentarzu

 


Tabela Ekstraklasy

Lp. Zespół M. Pkt. Br.
1 MB Aerospace 7 18 35
2 Zakład Metalurgiczny 7 16 51
3 SoftSystem 7 13 28
4 BorgWarner 7 13 38
5 UTC Aerospace 7 12 32
6 B3TeamVip.info 7 12 42
7 Hoshi Sushi Team 7 10 24
8 McBraida 7 8 46
9 G2A.COM 7 7 30
10 Deloitte 7 6 18
11 Developres Rywal 7 6 33
12 Jasionka Airport 7 0 16

Grają z nami