COLLINS AEROSPACE POWRACA DO WYSOKIEJ DYSPOZYCJI!

Zwycięstwo dla Leroy Merlin Krasne, po ciężkim pojedynku z ekipą Pawła Bujaka – Deloitte. Niezbyt udany początek dla Nestle-Gerber, debiutanci trafiają na trudnych rywali – tym razem porażka 2:7 z Mistrzem poprzedniego sezonu, drużyną BorgWarner’a. Collins Aerospace wraca do wysokiej formy, w szeregach G2A.COM nie pomógł nawet Król Strzelców.

Leroy Merlin wygrywa z drużyną Pawła Bujaka – Deloitte. 5:4. Początkowo drużyna z Krasnego wypracowała sobie dużą przewagę po golach Karola Skuby. Zawodnicy Deloitte. skrupulatnie jednak zaczęli odrabiać straty i na kilka minut przed końcem meczu doprowadzili do remisu. Kluczowa okazała się akcja napastnika LYM – Karola Skuby w 40 minucie meczu, kiedy to przejął piłkę w swojej strefie obronnej i wyprowadził indywidualną kontrę zakończoną trafieniem!

Nestle-Gerber ulega w swoim drugim meczu ligowym, faworytom spotkania – tym razem na drodze po 3pkt stanęła ekipa Mistrza ubiegłego sezonu – BorgWarner. Choć początkowo wynik wskazywał na bardzo wyrównany pojedynek, za co Nestle-Gerber należą się spore brawa, to od 15 minuty pierwszej połowy zespół Marcina Mierzwy [BGW] przeszedł do silnej ofensywy. Aż do końca meczu zawodnicy z Jasionki, nie dali swoim rywalom strzelić sobie kolejnego gola, za to sami skutecznie trafiali, aż 7-krotnie. Na tablicy wyników mogło pojawić się osiem trafień, jednak karnego nie wykorzystał Sławomir Świst, którego strzał skutecznie zablokował Janusz Gaweł.

Collins Aerospace w swoim optymalnym składzie zaprezentował grę, znaną nam z czasów UTC Aerospace. Sporo świetnych ataków, dobre zgranie i nieprzeciętna technika futsalowa. Zespół Michała Karkuta bezapelacyjnie dominował w strefie ofensywnej. G2A.COM przyszło się głównie bronić w tym meczu, nie pomógł nawet dobrze dysponowany w tym sezonie Dawid Kierepka, który przypomnijmy w meczu inauguracyjnym zaliczył osiem trafień – w tym tylko jedno.